Dini Soru / Sorular / İstihare rüyasının yorumları

İstihare rüyasının yorumları

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare rüyasının yorumları

Soru

Benimle evlenmek isteyen biri var. Benim yanıtım olumsuz, ne kadar reddetsem de peşimi bırakmadı. Dün istihareye yattım o kişi için hayırlı mı değil mi diye. Rüyamda açık bir havada bütün renklerde küçük hayvanlar gördüm köpek gibi. Oradaki renklerden mavi benimmiş. Sonra onlar büyüdü kocaman at şeklini aldılar. Her renk at vardı hepsi de bir arada konuşuyorlar gibi yuvarlak oluşturmuşlardı Mavisi, yeşili, sarısı rengarenk 6 at. Bir tanesi kafasını çevirip bana baktı, sonra yavaş yavaş yanıma geldi, ilk defa kırmızı bir at görüyordum bana kırmızı ilanı geldi. Elimle yüzüne dokundum o an uyandım. Çok çıkmazdayım. İstiharemi yorumlarsanız çok sevinirim.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Her zaman Allah’tan kendiniz için hayırlı olanını dileyin. İstihareniz de görmüş olduğunuz bu rüya açık bir şekilde olumsuz olarak işaret içermektedir. Unutmayın rüya ile amel etmek farz değildir. Siz güvenilen ve bilgisi olan kimselere de danışarak karar verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.