Dini Soru / Sorular / İşyerinde benim çok hakkımı yediler

İşyerinde benim çok hakkımı yediler

Sponsorlu Bağlantılar

İşyerinde benim çok hakkımı yediler

Soru

Selamünaleyküm hocam Ben işimde Allah’a Şükür çalışan insanım ama gelin görün ki Bana haksızlık ettiler. Benden sonra gelen elemanlar Müdüre yalakalık yağ müdürle birlikte gıybet yaparak Terfi olundular. Ve benim emeklerim sanki boşa gitti ve bana söylenen şu ruh gibisin ama Vallahi çalışan bir insanım sırf doğruluk üzerinden ve yalan gıybet yağcılık yapmadığım için terfi edilmedim Kıskanmıyorum Biliyorum Allahu teâlâ onlara o terfiliği verdi Ama benim hakkım yenildi. Beddua etsem bendemi dalga geçim aaaa müdürüm şu çalışan böyle yaptı diyerek yağ mı çeksem? Ben hem okuyan hem çalışan insanım durumumuz yok anne babam üzülmesin diye çalışıyorum Birde namaz konusunda hiç bir sıkıntı Yok. Ki onlar da namaz kılan insanlar!!! ALLAH razı olsun.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Allah dürüst olanlarla beraberdir. Haya sahibi olmak insana bu dünyada bazı şeyler kaybettirebilir ama ahirette çok şey kazandırır. Hayasızlık ise dünyada bir şeyler kazandırır ama ahirette çok şey kaybettirir. Allah herkesi bir şeyle imtihan ederken sizin imtihanınız da bununla olmuş demektir. Sabırlı ve dürüst olmaya devam edin. İki yüzlü ve sahtekar olanlar gibi davranmamak gerekir. Kim Allah’tan korkarsa mutlaka Allah ona rahmet ve rızık kapılarını açacaktır. Allah’a emanet olun ve Allah sizlerden de razı olsun kardeşim.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.