Dini Soru / Sorular / Kafayı yemek üzereyim ne yapmalıyım

Kafayı yemek üzereyim ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Kafayı yemek üzereyim ne yapmalıyım

Soru

Yaşım 16 erkeğim. Artık dayanamaz oldum. Harama bakmıyorum, mastürbasyon yapmıyorum. Namaz kılmaya çalışıyorum. Ama hep bir sıkıntı halindeyim. Hep kafayı yemek üzereyim. Bugün dayanamadım namazımı yarıda bırakıp Allah’ım canımı al dedim. Ben şehvetle mücadele ederken, kendimi korumayla uğraşırken birde musibetler gelmeye başlayınca kafam kalmıyor. Artık intihar edeceğim. Bir yandan okul, sıkıntılar, din yapamıyorum. Kendimi parçalayasım geliyor.
——
Ben 16 yaşında bir erkeğim. Psikolojik sıkıntılarım vardı ve bunlara karşı Allah’a sığındım. Namaza başladım, göz zinasını bıraktım. Mastürbasyon gibi alışkanlıklarımıda bıraktım. Ama bugün içimde bi isyan belirdi. Allah beni huzurunda istemiyor gibi düşündüm. Zaten insana bile benzeyen birisi değilim. Sıkıntılarımı düşündükçe namaz isteğim azalmaya başladı. Sinirden kafamı duvarlara vuruyorum. Namaza yaklaştıkça sıkıntım artıyor. Bugün evi yıktım, parçaladım.

Allah’ın imtihanını kaybettim. Artık günahkar mıyım ? Şehvet bir yandan okul bir yandan kafayı yemek üzereyim. Çıldıracağım.

Cevap

Sevgili kardeşim merhaba.Sana nacizane diyebilirim ki hırsız boş eve girmez,sende iman olmasa şeytan senle uğraşmaz,müslüman umutsuz olmaz.Çünkü başıboş değilsin; Allah var, Allah’a döndürüleceksin.
Şeytan senle neden uğraşıyor sanıyorsun ne güzel namazını kılıyorsun,sana biraktırmaya çalışıyor.Sadece sana mı bunlar oluyor sanıyorsun bizlere de oluyor.
Allah seni huzuruna istemese hic merak etme kendisini unuttururdu.Namazından başka ne götüreceksin kabrine,kalk şimdi euzu besmele çek abdest al. Ayetel Kursu oku, İnşirah suresini oku ferahlayacaksın. Senin için dua edeceğiz Allah’a emanet ol.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.