Dini Soru / Sorular / Kısmetin karşına çıkması için dua

Kısmetin karşına çıkması için dua

Sponsorlu Bağlantılar

Kısmetin karşına çıkması için dua

Soru

Kısmet çıkmayınca ne yapmalıyız?

Selamun aleyküm. Hocam ben bekar bir kızım ve evlenmek istiyorum. Çok dua etmeme rağmen kimse çıkmadı karşıma. Acaba dualarımda bir eksiklik mi yapıyorum? Bir ben değil annem de çok dua ediyor. Bazen rüyalarımda bile dua ediyorum. Bana yardım eder misiniz?

Cevap

Aleykum selam hanım kardeşim. Evlenmek istemen elbette çok güzel ve senin hakkın. ama evliliğin senin için hayırlı olacağını da bilemezsin. Hakkında hayırlısını nasip etmesi için dua etmeye devam edebilirsin. İnşaallah hayırlı ve huzurlu bir evlilik nasip olması için Allah’a dualarını her zaman yapmaya devam etmelisin. Bu duaların içerisinde Allah’ın Ya Fettah ismi ile dua edebilir isteyebilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir yorum

  1. Ben de ayni senin gibi düşünürdüm çok uzulurdum evlenemiyorum diye. Simdi diyorum iyi ki de nasip etmemis. Cunku o anda degil ustunden vakit gectikten sonra anliyorsun bazi seyleri. Ben anladimki rabbim herseyin hayirlisini nasip ediyor. Demek ki bekar kalmam hayirli. Sen dua etmeye devam et. Hakkinda hayirliysa zamani gelince elbette nasip olur, yok hayirli degilse zaten olmaz. Rabbim hikmet sahibidir, dua edip beklemek lazim. Uzulmek, neden duam kabul olmuyor demek hicbir fayda saglamiyor emin ol.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.