Dini Soru / Sorular / Kocamla sürekli kavga ediyoruz ne yapmalıyım

Kocamla sürekli kavga ediyoruz ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Kocamla sürekli kavga ediyoruz ne yapmalıyım

Soru

Yeni evlendik kocamla annesigil yüzünden başkaları yüzünden kavga ediyoruz hocam bi gün çok mutluyuz bi gün kötüyüz o bana ailesini kayırıpta beni haksız gibi görmesi çileden çıkartıyor hep laf söylüyorum diyorum susacam die susamıyorum içimden kin kusuyorum resmen sonra da annemle konuşuyorum onlarla da kocamla tartıştığım açıklıyorum neden olduğunu içim rahatsız oluyor ama anlatmayınca çok çaresiz kendim kalmış gibi hissediyorum veballerine giriyorum demş hocam ama beni geçmişten gelen nişanlılık evresinden gelen bi soğukluğum oldu çok Can’ımı sıktılar.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Hiç bir konu yüzünden ailenin huzurunu bozmamalısın. Eşin kimin haklı olduğunu görüyordur ama gururundan söyleyemiyor olabilir. Sen de ısrarcı olma, eşin senden soğumaya başlar. Yani olan evliliğine olur. Böyle diyaloglara mümkün olduğunca girme. Sen eşinle mutlu olmaya çalış. Yaşadıklarını devamlı gündeme getirmen çözüm oluşturmaz. Ve çoğu erkek şikayetçi bir kadından memnun olmaz. Çözüm oluşturacağı kesin konuşmalar yap ama bunun haricinde şikayetlenmek ve eski konuları tekrar açmak bir işe yaramaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.