Dini Soru / Sorular / Kolay doğum yapmak için ne yapmak lazım

Kolay doğum yapmak için ne yapmak lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Kolay doğum yapmak için ne yapmak lazım

Soru

Kolay bir doğum gerçekleştirmek için neye dikkat etmek lazım nasıl beslenmek lazım lütfen bu konuda bilgi rica ediyorum.

Cevap

Doğum birçok kadın için çok sancılı bir süreçtir. Böbrek taşı ağrısından sonra en şiddetli ağrı doğum sancısı olarak bilinmektedir. Kolay doğum yapmak için veya doğum sancısından kurtulmak için birçok kişi ameliyat ile doğum yapmaktadır. Doğal yollar ile kolay doğum yapmak için öncelikle beslenmeye çok dikkat edilmelidir. Diyetisyenler ile birlikte özel yemek programları oluşturulmalıdır ve hamile bireyleri için düzenli spor programları uygulanması kolay doğum yapmaya yarar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Zekat verirken nelere dikkat etmeliyiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: Kolay doģum yapmak için ne yapmak lazim

İlgini Çekebilir

Zekat verirken nelere dikkat etmeliyiz

Sponsorlu Bağlantılar Zekat verirken nelere dikkat etmeliyiz Soru Selamun aleykum. Zekat verme durumunda dikkat edilmesi …

Çok günahkarım allah affeder mi

Sponsorlu Bağlantılar Çok günahkarım allah affeder mi Soru Selamun aleykum hocam. Evliyken ve daha sonrası …

Bir yorum

  1. Kardeşim nefes kontrol egzersizi yapmalısın.ben bunu denedim ağrıyı azaltmıyor ama sakinlesiyorsun inşirah suresi idi hatırladığım kadariyla doğuma kadar oku veya okuttur.doğum sancım sırasında çok salavat getirdim.bir de la havle ve la kuvvete illa billahil aluyyil aziym (yanlış yazdıysam Allah affetsin).doğum sırasında kuvvetli olmalısın.iyi beslen.sancıyı düşünme sadece bebeğine adapte ol.bebeğini kucağına alacağın anı düşün işe yarıyor.sağlıkla kal.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.