Dini Soru / Sorular / Küfre düşüren şarkılar

Küfre düşüren şarkılar

Sponsorlu Bağlantılar

Küfre düşüren şarkılar

Soru

Sizce dinde çıkmış mıyımdır ?

Selamın Aleyküm
Bir şarkı var arkadaşlar. Annem bu şarkıyı dinler ve ben diğer odadan bu şarkıyı sürekli duyarım. Bu şarkıda şöyle bir söz var ”Sana tapmam için..”
İşte benim sorum bu arkadaşlar . Öyle annem dinleye dinleye kafama yerleşmiş ”Sana tapmam için..”sözü . Ben de bir gün odada otuturken bu şarkının bir kısmını söylemeye başladım ve birden ”.Sana tapmam için”dedim ve durdum. İçimden şöyle dedim : Ne diyorum ben ya” Bu sözü neden söylediğimi bilmiyorum sanırım istemsizce oldu ya da birden ağzımdan çıkmışta olabilir. İçimden sürekli vesvese olarak : sen artık Müslüman değilsin gibi düşünceler geçiyor. Arkadaşlar yardım edin acaba gerçekten dinden çıkmış mıyımdır bu”Sana tapmam için..” sözünü söyledikten sonra?

Cevap

Aleykum selam kardeşim, bilinçaltına yerleşmiş bir cümleyi söyledin diye kafir olmazsın, devamında müslüman değilsin gibi düşünceler vesvesedir, bunda sana bir günah veya sorumluluk yoktur. Böyle şarkıları dinlemek tehlikelidir, anneni uyarmalısın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.