Dini Soru / Sorular / Mezi ve Meni hakkında bilgi

Mezi ve Meni hakkında bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Mezi ve Meni hakkında bilgi

Soru

Selamün Aleyküm Hocam, ben sabah ilişkiye girmeden biraz mezi aktığını hissettim ve işe gittim. İşteyken lavaboya girdim. iç çamaşırına 2 damla dökülmüş mezinin dökülen yerlerine su serpiştirdim. Kurumasını bekledim kuruduktan sonrada Namaz kıldım. (Ama hala biraz ıslaklık vardı) ve sonra rahat etmedim eve geldim normal bir duş aldım. Duş aldığım zaman küvetteki süzgeçten (suyun gittiği yer) beyaz köpük oldu biraz orası, o meni olabilir mi gusül gerekir mi ? Ve mezi dökülen yeri su dökerek temizlediğimiz zaman oranın kurumasını bekleyecek miyiz. Namaz kılabilmek için. Şimdiden Teşekkürler cevabınızı bekliyorum.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Mezinin kirlettiği yeri bulaşan mezi çıkacak şekilde yıkanmalıdır sadece su serpmekle temizlenmiş olmaz. Bu şekilde yıkandıktan sonra kurumasını beklemeye gerek yoktur çünkü artık orası temizlenmiştir.

Meni bu şekilde çıkmaz yani orada gördüğünüz şey meni olması için bundan emin olmanız gerekiyor. Meni çıkarken zevkle ve fışkırmayla çıkar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

3 Yorumlar

  1. Fakat beyaz köpürmüştü mezi oldundanda emin değilim. Yani smdi Namaz kılabilirmiyim ?

  2. Ama mezi oldundanda emin değilim. Yani simdi Namaz kılabilirmiyim ?

  3. Eğer meni olmadığından eminseniz o zaten cünüp yapmaz. Yada meni olması için gereken şartlar yoksa yinede cünüp olmazsınız. Namazınızı kılabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.