Dini Soru / Sorular / Muhabbet kuşum küstü

Muhabbet kuşum küstü

Sponsorlu Bağlantılar

Muhabbet kuşum küstü

Soru

Benim için çıldırıyordu eve gelince mutluluktan uçuyordu. Taaki ben onu ışık kapalı olduğunda kapının önünde görmeyerek kapıyı kapattım kuşumun ayağı arada kaldı şükür ki sadece hafif sıyrıklarla atlattı ama kanadı. Mahvoldum hemen tedavisini veterinere yaptırdım. Çok şükür şifa buldu. Şimdi eskisi gibi uçuyor konuşuyor. Ama benim sürekli elimi ısırıyor gelmiyor. Eşimle arası hiç iyi değildi ona gidiyor sürekli ne yapmalıyım. Kafeste tutmuyorum yemi suyu özel kendi istediği zaman kafese giriyor yiyor. Lütfen yardım edin.

Cevap

Merhaba. Bu olay ne zaman olmuş belirtmemişsin ama bu geçici bir durumdur. Bir süre sonra düzelecektir Allah’ın izniyle. Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

5 Yorumlar

  1. Hocam burasi dini site sor ama her konu var

  2. olay yaklaşık iki hafta önce oldu tedavisi bir hafta iyileşme sürecide bir haftayı buldu.alıyorum kafama omzuma koyuyorum uçarak geri gidiyor eşime benmle vakit geçirmek istemiyor.önceden üzerimde uyurdu . bana yardımcı olurmusunuz.

  3. Evet kardeşim burası dini soru sorma sitesi ama şunu bilmelisiniz ki, din helal olan her konuda birbirine yardımlaşmayı ve bilgi aktarmayı bir sevap olarak bildirmiştir. Herkes ve hatta her dinden her görüşten olan kimseler istedikleri her türlü sorularını sorabilirler ve bilgi isteyebilirler. Bizim vazifemiz eğer biliyorsak anlatmak eğer bilmiyorsak da araştırıp doğru bilgiyi kardeşlerimize ve insanlara vermeye çalışmaktır. Bu soruyu sorduğun içinde teşekkür ederim kardeşim çünkü çok faydalı bir soru oldu.

  4. Muhabbet kuşunuzun size tekrar alışması için biraz zamana ihtiyacı var ben böyle biliyorum. Başka bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa güzel olur.

  5. evde tavşan beslemek günah mı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.