Dini Soru / Sorular / Müslümanın 3 günden fazla küs kalması

Müslümanın 3 günden fazla küs kalması

Sponsorlu Bağlantılar

Müslümanın 3 günden fazla küs kalması

Soru

Hocam babamı 4 yaşındayken kaybettim şehit oldu..babanemler babam şehit olduktan sonra hiç ilgilenmedi bizimle konuşuyorduk ediyordum falan filan küs barış küs barış oldu en son bundan 5 yıl önce el öpmeye barışmaya gittik sonra kavga çıktı beni annemi ablamı evlerinden kovdular ağlattılar falan sonra ablamın düğünü Zaman’ı da çağırmadık düğüne sadece amcamı halamı çağırmıştık onlarda geldi ama bi takım sıkıntılar çıkarttılar sonunda ilişkimizi tamamen kestik sürekli ya laf sokma ya tartışma oluyordu olacaktı da..bi müslümanın 3 günden dargın kalmaması farz ama böle bi durumda ne yapmamız gerek hocam şimdiden Allah razı olsun..

Cevap

Selamun aleykum. Siz barışmak için elinizden geleni gerçekten yapmışsanız ama karşı taraf sürekli sıkıntı çıkarmış ve çıkarıyorsa o aman sizden vebal gider onlar sorumlu olarak kalır. Allah insana taşıyamayacağı yükü yüklemez. Zarar veren ve iftira atan kimseye yanaşmayı da emretmez. Allah gerçekten kalplerde olanı ve insanların neyi gizlediklerini en iyi bilendir. Allah babanıza rahmet, Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: Muslumanın 3 gunden fazla kus kalması, Muslumanin 3 gunden fazla kusmesi

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.