Dini Soru / Sorular / Namaz kılıyorum ama huzursuzum

Namaz kılıyorum ama huzursuzum

Sponsorlu Bağlantılar

Namaz kılıyorum ama huzursuzum

Soru

Normalde namaz kılan kimsede huzur olması gerekir ama ben bir türlü huzurlu olamıyorum. Namaz kılıyorum ama huzursuzum kısaca sebebi nedir?

Cevap

Namaz insanın maddi ve manevi anlamda rahatlamasına ve huzuruna vesile olur. Sizin huzursuz olmanız namazla ilgili değildir. Mutlaka başka nedenlere bakmalı araştırmalısınız. Namazınızın hakkını vererek kılmaya devam edin Allah sıkıntılarınızı giderecektir inşaallah.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İdrar sıçraması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

İdrar sıçraması

Sponsorlu Bağlantılar İdrar sıçraması Soru Hocam iş yerinde elimden geldiği kadar küçük abdestimi yapmıyorum ama …

İdrar kaçırdığını zannetmek

Sponsorlu Bağlantılar İdrar kaçırdığını zannetmek Soru Abdest konusunda vesvese yapmak Hocam bir gün oğle namazı …

Bir yorum

  1. Namaz kılıyorum ama büyük günah işledim

    Selamun aleyküm hocam bir sorum var ben 18 yaşında bir gencim elimden geldiği kadar şeytan ve nefisten kendimi korumaya çalışıyorum.Ama şehvet dediğimiz şey benim peşimi bırakmıyor sürekli harama yöneltiyor en sonunda hiç yapmadığım şeyi yaptım dolmuştayken bacağım bir kadının arkasına azda olsa hafif dokunuyordu nefsimin hoşuna gitti gidene kadar böyle devam etti biliyorum çok büyük günah namaz kılan birisine hiç yakışmadı o günden beri moralim bozuk aklıma gelip duruyor ve kendimi ayıplıyorum kınıyorum çok utanıyorum ALLAHA bunun hesabını ne yüzle veririm bilmiyorum tövbe ediyorum sürekli içim çok sıkılıyor ilimle amelle meşgul olmaya çalışan birisi olarak hiç yakışmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.