Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüya rüyamı yorumlatmak istiyorum

Rüya rüyamı yorumlatmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya rüyamı yorumlatmak istiyorum

Soru

Selamunaleykum hocam. Rüyada halay çekiyordum. Koyu yeşil bindalli giymiştim. Galiba bindallinin içinde beyazda vardı. Bindallinin örtüsünde altın yüzükler vardı onlarda sağ el parmaklarıma takıyordum, ancak küs parmağımda siyah büyük taşlı bir yüzük vardi.

Cevap

Aleykum selam. Rüyanız hayırlı bir rüyadır. Rüyada halay çekmek mutlu olmaya, sevince ve koly şekilde elde edilecek bir kazanca yorumlanır. Elbise ve yüzüklerde aynı manada yorumlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

15 Yorumlar

 1. Selamın aleyküm, benim bitişk komşumun 24yaşında oğlu geçen hafta pazar günü motor kazasında vefat etti ben onu rüyamda gördüm füme renkli bir takım elbise giyinmiş ve olgundu eve giremiyorum annemi kaybettim diyor yani annesi vefat etmiş eve giremiyormuş. Yorumlaya bilirmisiniz.

  • Aleykum selam Sema kardeşim. Bu rüya o kişiye üzüldüğüne işaret eder. Bazende bu o kimseyi unutmadığına yani onu hatırladığına ve o olayın etkisinde kalmana tabir edilmiştir. En doğrusunu Allah bilir.

 2. Selamin aleykum . Hocam bi arkadaş rüya görüyor rüyasında benimle birlikte bursadaki birinci murat camisinde namaz kiliyoruz. Ama cemmat yanlış yöne kılarken biz doğru yöne kiliyoruz. 3 gün sonra gerçek hayatta olan instagram hesabımdan dolaşırken birden anıl bir çocuğun vefaat ettiğini ve cenaze namazının bursa birinci murat camisinde kılındığını görüyorum. Sonra bu olaydan sonra o çocuğu rüyamda görmeye başladım bu tesadüf mudur yoksa ne olabilir ?

  • Aleykum selam Meryem kardeşim. O kişiyi rüyanda görmeye başlamanın özel bir yorumu yoktur. Namaz kılmak sözünde durmak ile ibadetlerini yapmaya alamet eden hayırlı bir anlamı vardır. İnsanların kıblenin tersine doğru namaz kılması ise, toplumda hak yoldan çıkmış kimselerin olduğuna ve dikkatli davranmak manasında yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

 3. Doğum yapıyordum 1 kız çocuğu dünyaya getiriyordum kızıma çay veriyorum ve kırkim cikmadan kızım öluyordu

 4. Genellikle olumsuz olaylar içerisinde bulunan kimseler bu rüyaları görürler. Hayata güçlükle tutunulduğunun da tabiri olan rüya, yalnız hisseden ve kendisini herkesten soyutlayan birinin işaretidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

 5. Selamu aleyküm . Rüyamda karanlık bir yerde su dolu kuyu gibi tam animsayamiyorum karanlık olduğu için suya ışık tutuyorum ve su berrak gibi aydınlaniyor ve nefesimi tutarak suya daliyorum ve dibe inmek için kendimi zorlayarak dibe yuzuyorum bir ara nefessiz kalacağım korkusu ile gerimi donsem diye düşünüyorum bu esnada bir yakınımı sanki bogulmus biri onu yukariya cikartiyor ben ise halen inatla yuzuyor dibe varıyorum ve bir anda dipteyken nefes alıyorum ve uyaniyorum uyandığında nefesimi tutup ta bırakmış gibi yorgunluk hissim vardı gerçekten yaşamış gibi. Şimdiden teşekkür ederim.

 6. Aleykum selam. Suyun berrak olması ve suya dalmak çok hayırlı olarak tabir edilir. Kötü kişiler tarafından engellenmiş işlerinin düzeleceğine, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına yorulur. Aynı zamanda, sosyal hayatta ve aile hayatında çok güzel haberlerle karşılaşılacağına işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

 7. ben rüyamda yanımda küçük olumla beraber biryere gitmek için bir valiz hazırlamışım ve hemen abim geldi ve bir merdivene dogru çıktık ve birsüre gidince tekrar merdivenin öteki tarafından indik merdiven bildigimiz beton merdivendi hayırdır inşallah.

  • Rüya sahibi, hayatının her aşamasında aceleci davranır. Çok heyecanlanacağı olaylar yaşayacaktır, bu yüzden bir an önce hepsini yaşamak için can atacaktır.

 8. Merhaba ben rüyamda güzel bir ev almıştım eşimle evimize giderken tuhaf bir köprüden geçiyoruz arabayla geçilmeyecek kadar dar ama çokça insan var. İnsanlar alaycı ve köprü üzerinde eğleniyorlar erkekler çok kötü bakıyorlar rahatsız oluyorum. Ayrıca köprünün üzeri kısmen kapalı ve üstümüze sıcak su çisiliyor.İnsanların arasından zorlanarak geçiyoruz. Eve gidiyoruz tam istediğim gibi olmuş ama iki erkek birde güzel bi bayan var onlara yatak açıyorum hiç konuşmuyorlar. Bayan olana ayrı bir odada yatak açıyorum sadece gülümsüyor. Sonrasında herkes evden gidince kapıyı biri zorluyor korkup bayılıyorum. Ayıldığımda eşim kolonya falan dökmüş benim başımda oturuyor # Çok tuhaf bi rüyaydı etkilendim.

  • Merhaba kardeşim. Rüyayı gören kişinin iç dünyasında çok mutlu, kendiyle barışık, yaşamayı seven ve hep bardağın dolu tarafından bakmayı bilen kimse olduğu anlamına gelir.Eşinle birlikte aşmanız gereken engeller olduğuna ama Allah’ın izniyle çok ferah ve çok mutlu bir hayata kavuşmak manasında yorumlanır.

 9. Hocam evliyim 25 yaşındayım . Bir kız cocuğu babasıyım . Rüyamda kendimın olan arsamın üzerinde mermerlerden yapılmış mezarlıklak gördüm ve rüyamda sasırdı. Bu öezarlıklar nereden gelmış ben arsama ınsaat yapıcaktım nasıl yapıcam diyordum ve uyandım . Yorumlarınız için şimdiden teşekkur ederim.

 10. Rüya yorumu için öncelikle sitede arama yaparak sorunuza uygun olan konunun altına yorum yaparak rüyanızı sorunuz.

  Eğer sorduğunuz rüyanız burda yayınlanmamışsa lütfen aşağıdaki linki tıklayınız. Bu linkte sorulan rüyaların linklerini bulabilirsiniz.

  https://www.dinisorusor.org/ruya-tabiri-sorgulama/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.