Dini Soru / Sorular / Rüya tabir ettirmek istiyorum

Rüya tabir ettirmek istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya tabir ettirmek istiyorum

Soru

Eski kız arkadaşımla bir evde duruyorduk sonra annesi gelince arabama binip kaçmaya başladık. Bir süre sonra yeşillik olan bir yerde kaza yaptık ve ortası uçurum ama iki tarafı taşlık olan bir yere savrulduk. O karşı tarafta ben ise uçurumun diğer tarafındaydım. Atla ben seni tutarım dedim. Atladı tutamadım tam uçurumdan aşağı düşerken ayağımla boynundan tuttum elinden tutmak isterken aşağı düştü. Hemen tırmanarak aşağıya indim. Ve nefes alıp almadığını kontrol ettim. Yaşıyordu sırtıma aldım ve uçurumun yarısına kadar tırmanarak çıkarttım. Daha sonra bir yerde merdiven başladı ve merdivenden kolayca çıkıp hastaneye yetiştirdim. Ailesi falan geldi o sıralar da uyandım.
Bu rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.

Cevap

Rüyanız sizin hayırlıdır. bu rüya eski kız arkadaşınız hakkında yorumlanmaz. Bu rüya sizin için çekilen zahmet ve sıkıntılardan sonra ulaşacağınız rahatlığa ve size açılacak olan hayırlı kısmetlere yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüya tabir ettir, rüya tabir ettirmek istiyorum

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

12 Yorumlar

 1. Rüyamda çok yakın kız arkadaşımla bir cafede oturmak için yer bakarken arkadaşım tanıdık birilerini görüyor ve onlara selam vermek için yanlarına gidiyor, bende onu beklerken bi bakıyorum selam verip el sıkışıp yanak yanağa görüştüğü kişi benim 20 sene önce ayrıldığım ilk eşim , arkadaşımın selam vermesi beni rüyada şaşırtmıyor ama kişinin eski eşim olması beni şok ediyor, eski eşim bana bakarak şaşırdın dimi diyor , bende e çok normal 20 sene üstüne görüyorum seni ondandır diyorum ..bana birşeyler diyecekmiş gibi bir hale giriyor fakat ben seni gömdüm deyip çıkıyorum ordan..
  Rüyamda ertesi gün aynı yere tekrar gidiyorum ama çocukların ve yiğenlerimle , oda bizi karşılıyıp yine konuşmak ister gibi bir hali oluyor ama ben evli olsugumu anlasın diye çocuklarıma” anneciğim “diye hitap ediyorum..
  Bu şekildede de uyanıyorum
  Normal hayattada evli ve çocuklarımla mutlu sorunsuz bir yaşamım var çok şükür

  • Bu şekilde görülen rüyalar genellikle evliler için dikkatli davranması gerektiğine ve bir hata etmemek için adımlarını dikkatlice atması gerektiğine yorumlanır.

 2. Erkek kardeşim nişanlı evlenecek , onun için bir rüya gördüm detayı şöle :

  Kardeşimin evine bir kamyon içinde sarılmış paketlenmiş eşya geliyor , getirene soruyorum kime bu , kardeşimin ismini söylüyor , fakat gelen yemek odası takımına bakıyorum bütün parçaları yepyeni ama masası ise kullanılmış yıpranmış , şaşırıyorum nasıl olurda bu takıma bu masa alınır , soruyorum getirene ama cevap alamadan uyandım.

  • Bu rüya yeni işlere girip, muvaffak olmaya ve o işte hedeflenen başarıya ulaşmaya tabir edilir. Rüya sahibinin kendisine hayır getireceğini bildiği için uzun zamandır peşinde koşup yorulduğu bir işin şimdi meyvelerini toplayacağı anlamına gelir.

 3. Selin şekerci

  Ben şöyle bir rüya gördüm bugün. Annem delirmişti bişeyler musallat olmuştu rengi bembeyaz gözlerinin altı mosmor olmuştu çok tuhaf hareketler ediyodu bağırıyodu kendi kendine konuşuyodu ağlıyodu güzluyodu çok dehşet bi rüyaydı. Ben annemi sakinleştirmeye çalışıyodum bu olaya çözüm bulmaya çalışıyodum ama olmuyodu. Daha çok detayı var. Rüyamın tabiri nedir ?

  • Kendisine cin musallat olan birisi, hak ve doğru olandan sapması, hatalar işlemesi gibi manalarda yorumlanır. Bu tür rüyalar insana bir çeşit uyarı gibi kabul edilebilir.

 4. ruyamda hic olmadim kadar çok mutluydum sonra yolda yururken kisa siyah sacli bir kadin ayak bilegimden uzun sure tuttu sonrada senin mezarin var kazildi icinede muska konuldu bu kahve falinida artik birak dedi ofkeli bir sekilde ondan sonra birakti ayan bilegimi

  • Bu şekilde görülen rüyaların çoğu insana bir işaret yani bir uyarı ve ders gibi kabul edilir. Kendi durumuna göre hatalarını düzeltmeli ve tövbe istiğfar etmelidir.

 5. Ben öncelikle bir kuzenimi gördüm adı onur .onunla aram benim çok bozuk Normalde ben onunla çok iyi anlaşıyodum ve bana başka bir şehirde olduğunu ve ordan yeni geldiğini söylüyordu sonrada sarılmıştık ve birden bire en saçma bir şekilde kendimi dışarıda karanlıkta sokakta buldum yürürken yerde Az önce ki kuzenim onurun annesini gördüm yerde yatıyordu düşmüş gibiydi onu yerden kaldırdım Yarı sarhoş bir şekilde gitti sonra diğer yengemi gördüm onunla beraber bizim binaya doğru gidiyorduk telefonumla konuşuyordum ve telefondakine sonra onu arayacağımı söyleyip kapattım arkamda bir şey hissedip geriye döndüğümde karanlık bir insan silüeti gördüm bu şey yengemin üzerine çökmüştü ve ben kaçıyordum yapacak hiçbir şeyim yoktu binaya girdim az önceki kuzenim Onur’u gördüm ve onun küçük kardeşini ve bu karanlık şey benim üzerime çökmeye başlamıştı.

  Ben Küçük kuzenimi yukarıya doğru eve gitmesi için itiyordum bir yandan karanlık şeyle boğuşuyorduk Bismillahirrahmanirrahim deyip duruyordum sonra bu şey benden uzaklaşıp kuzenim Onur’a yöneldi onun üzerine çökmeye başladı ve bu sırada Küçük kuzenim merdivenlerden yukarı çıkıp kaçmıştı sonra başka bir kuzenim daha geldi oraya ve üçümüz bu karanlık şeyle uğraşıyorduk hepimizin üzerine geliyordu en sonunda besmele çekmekten yorulmuştuk ağzımız kuruyordu ve konuşmamızda zorlaştığı için besmele getirirken bile zorlanıyorduk sonra ben Allahu ekber demeye başladım ve kuzenlerim etrafımda topladım ve birdenbire bu karanlık şey Biz burada devam ederken gitti ama biz çok fazla yorulmuştuk ve Rüya burada bitti aha önceleri de yine bu kuzenim Onurun babasını rüyalarımda hep böyle Ölüme Yakın görüyordum Neden bilmiyorum ve bu karanlık şeyin üzerimize çöktüğünü bizi öldürmeye çalıştığını Nefessiz bıraktığını gördüm bu kez Bu ne demek.

 6. Bu rüya sahibi kişinin içinde yaşadığı karanlık duyguları ifade eder. Karşılaşılan hayal kırıklıkları sonrası hissettiğiniz karamsarlığı ve yaşanan sıkıntıların sizden ve çevrenizdeki insanlardan kaynaklandığına yorulur.

 7. Rüyamda tanga renk güller gördüm beyaz sarı kırmızı renk renk ama kırmızı gülden bitane kopardil kiz yegenimin saçına taktim sonra farklı bi rüya gördüm okyanustaydim balina ve küçük bi balık arkadaşımdı ama dikenli bi balık musallat olmuştu bana sonra balina onu benden uzak tutmaya çalışıyordu değişik farklı farklı rüyalar gördüm

  • İlk gördüğün rüyan değişimle birlikte gelecek olan kalıcı mutluluğa ve hayırlı gelişmeler olacağına rivayet edilir ve hayırlara yorulur. Diğer rüyanın yorumu ise, kısmettir ama bu kısmeti aşmak için büyük engelleri aşmak gerekir. Bir kişi rüyasında balinayla yüzdüğünü görürse eğer büyük bir iş adamı olacak ya da yüksek bir makama gelecek demektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.