Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüya tabiri islami yorum

Rüya tabiri islami yorum

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya tabiri islami yorum

Soru

Rüyamda Lağımda Çocuk Gördüm

Hocam ben rüyamda ilk önce teyzemin oğlu ile dayımın kızını bir yol kenarında toprakla oyun oynarken gördüm yanımda dayımda vardı bunlar 5 yaşlarında çocuk sonra dayımın kızında bisiklet kaskı içinde su vardı bende su bize lazım olur diye zorla aldım çünkü yolda dayımla yürüyorduk ama dayımın kızı suyu vermek istemedi bende bisiklet kaskı ile kafasına vurdum oda bana vurdu sonra suyu bisiklet kaskının içine boşalttım kafam giydim o kaskı sonra dayım ile yola devem ederken ağlamaya başladı dayımda ver boş ver ağlatma dedi bende suyu aldığım kabın içine kafamı eğerek kaskı çıkardım ve su direk kaba dolu ve kaskı oraya bıraktım. Sonra yolda giderken ormanlık bir alanda akrabalarımı etrafta dolanırken buldum dayım tahta bir banka oturdu o anda anne anne ! diye sesler duydum o anda konuşuyordum dayım bana susmamı sesin kızından geliyor olabileceğini söyledi ve sesi dinledikten sonra hemen yolun kenarındaki kanalizasyondan geliyordu. Dayım bakamayacağını vicdanının dayanmayacağını söyledi. Ben bakamam dedim ama sonra bakmaya gittin kanalizasyon yolun kenarındaydı ve etrafı parmaklıklarla kapalıydı sonra yanım halam ve başka bir kız geldi ben onlara çocuk nerde dedim tanımadığım kız bana köşede olduğunu söyledi ve çocuk tanıdığım bir çocuktu ama adını falan bilmem sadece tanıyordum köyden birinin oğluydu kanalizasyon kuyusunda bir sürü ölü vardı ama hepsi dikine doğru duruyordu suyun içinde ve gözleri aktı ama kanalizasyonun içinde iki tane kadın daha vardı ve onlar yaşıyordu kadınlarında gözleri aktı ve elinde çay bardağında bir şey içiyordu halama eğer saç telinde 1 tane verip o telle kolumu kesersen çocuğu parmaklıkların arsından bize verebileceğini söyledi. Halamda saçından bir tel kopartıp bana verdi ben el kesemem dedi bende o an içimde bu kişinin bize büyü yapacağını falan düşünmüştüm ve o anda uyandım uyandığımda içimdi kötü bir his vardı ve çok korkmuştum.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Rüyanız hayırlı bir rüyadır. Rüyada görülen çocuklar ve akrabalar ile ölüler hayra yorumlanır. Ağlayan çocuğun sesini işitmek de hayırlıdır. Rüyayı gören kimsenin yakınlarında sıkıntı içinde kıvranan birini fark edecek ve ona karşılıksız yardım eli uzatacak demektir. Güzel ve iyi bir ahlaka sahip olunduğunu, her zaman duygularını gözeterek davranan rüya sahibinin ahiret hayatını da düşünerek düzgün yaşamaya çalıştığını bildirir. Her zaman en doğrusunu bilen sadece Allah’tır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.