Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüya yorumu sor

Rüya yorumu sor

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya yorumu sor

Soru

Selamun aleykum. Ben görşmüş olduğum ruyamın yorumunu rica edeceğim sizden Allah rızası için. Rüyamda lapa lapa kar yağıyor eşimle uçakla evimize geliyoruz evde iki yabancı adam hırsızlık için girmişler kolumda altın bileklikler var evde de 2 bilezik birde çocuk bileziği varmış eşime bunları bulamamışlar deyip saklamaya çalışıyorum. Bu arada hırsızlardan biri bahçede mangal yakmış patlıcan közlediğini söylüyorlar bizi rehin almışlar sanki bir yere gidemiyoruz. Ben balkondan bahçeye baktığımda adamın bir koçu kestiğini ve postunu etinden sıyırmaya çalıştığını görüyorum kan filan görmüyorum ama birden koç 5 6 yaşlarında bir erkek çocuğuna dçnüşüyor. Birde kavanoz kavanoz bal gördüm. Lütfen yorumlar mısınız hocalarım.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Rüyada eve hırsızın girmesi alınacak olan bir habere yorumlanır. Bu haberler genellikle olumsuz olacak ve gören kimseyi üzecek haberler olabilir. Kısaca hırsızın eve girmesi üzücü haberin gelmesi şeklinde düşünülmelidir. Bir tabiri ise yaşanacak olan maddi sıkıntıların olacağına işaret eder. Ayrıca rüyanız dikkatsizlik sonucu başkasının eline vereceğiniz koza ve ondan dolayı size dokunacak olan zarara yorumlanır. Her rüya tabir edilir ve tabir edenin dediği gibi manalar ortaya çıkar diye bir kural yoktur. En doğrusunu sadece Allah bilir. Allah’tan hayırlısını dileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüya anlamı sor

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Rüyamda boşandığım eski karımı benimde arkadaşım olan başka bir erkekle konuşurken görüyorum hala etkisindeyim. Ayrılık sebebimizde bu arkadaş ile olan geçmişte yaşadığı bir takım bişeyleri benim ve ailemin öğrenmeniz di anlaşmalı boşandik ne anlama gelir bu rüya yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim

    • Selamun aleykum Enver kardeşim. Bu rüya en açık manası ile geçmişten kalan ve hala izlerini silemediğin bazı izlere işarettir. Düşündüğün ve etkilendiğin şeylerin rüyaya bir yansımasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.