Dini Soru / Sorular / Rüya yorumu soru cevap

Rüya yorumu soru cevap

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya yorumu soru cevap

Soru

Almak istediğimiz bir ev var şu günlerde. Rüyamda o evdeyiz yalnız ev normalde bahçeli değil ama rüyamda bahçesi var öyle bir bahçe ki bir tarafı kocaman göl diğer tarafı ise masmavi deniz bakıyorum denizde 2 tane yunus atlıyorlar bahcede takılı mavi bir hortum var yerde derken yunuslar bahçeye çıktı ve bana su dedi eşime orhan çeşmeyi aç su istiyorlar dedim. Eşim duru ve temiz su akan hortumu alıp yunuslara tuttu içtiler yıkandılar tekrar denize döndüler etkisinde kaldığım rüyalardan yorumlayşacak kimsem yok. Lütfen yardımcı olun bana. Allah razı olsun.

Cevap

Rüyanız her yönü ile hayırla yorumlanır. İç aleminizin güzelliği ve huzuru. Yaşamında sadelik ve huzuru tercih etmesiyle yorumlanır. Yunuslar ise kısmet olarak tabir edilir iki yunus iki kısmete ve bereketin evinize gireceği manasındadır. Elbette hakkıyla ancak Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

2 Yorumlar

  1. Rüyamda , ölmüş olan dedemi gördüm , halk toplanmış çok kalabalık vardı abimi kardeşlerimi de kalabalık içindeydi . Dedemi sağlık ocağı gibi biryere götürüyorlar , kefenlenmek istemiyor , mukavemet gösteriyor. Doktor veya görevlinin çenesini bağlamasına , gözlerini kapamasına izin vermiyor, kendini yere atıyor

    • Rüya sahibinin kendisini çok heyecanlandıracak bir olay yaşayacağına, müjdeli bir haber alacağına ya da sürpriz bir gelişme ile karşılaşacağına rivayet edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.