Dini Soru / Sorular / Rüya yorumu

Rüya yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya yorumu

Soru

Rüyamda ayrıldığım insanla aynı mekanda arkadaşlarla oturuyoruz ben hemen oradan kalkıyorum o kişi bana giderken sitem ediyor bir sözümden alınmış çok içerlemiş. Bende bir odada görüyorum .onun çalışma odasıymış .eşarbımı düzeltirken görüyorum kendimi.Kapıdan o ve arkadaşı giriyor fakat üzüntüden sarhoş olmuş bir şekilde arkadaşı getiriyor odadaki yatağa yatırıyor. odadan çıkıyorum .Arkadaşı da geliyor o kişinin üzüntüsünü bana anlatıyor bende takıntı yapmış diyorum ben o kişiye bu halde nasıl güveneyim diyorum. O sırada bir çift arkadaş geliyor kıyafetimin güzel olduğunu söylüyor. O sırada ona üzülüyorum ama.

Cevap

Selamun aleykum. Allah’ın razı olmadığı ilişkilerden uzak durmak gerekir. Gördüğünüz rüyaya bir anlam yüklememelisiniz. Bu tür rüyaların büyük bir çoğunluğu etkisinde kalmış olduğunuz bir olaydan dolayı görülür. Kendinizi hiç üzmeyin ve bunu düşünmeyin. Allah ile bağınızı koparmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.