Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada abdest almaya hazırlanmak

Rüyada abdest almaya hazırlanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada abdest almaya hazırlanmak

Soru

Selamun Aleykum hocam. Ben iki defa benzer şekilde rüya görünce merak edip sormak istedim.

İlk rüyada.
Çok sıkıntılı bir evdeyim ama kendi evim değil. Rahat olmadığım ve sıkıntıda olduğum bir ev. Ne kimse bana ulaşabiliyor ne de ben kimse ulasabiliyordum. İnternet ve telefon bile çekmiyordu. O sırada kendi evimizde olan annem bulunduğum şehirde olan bir akrabamıza söyleyince bu akrabamız bayan kendisi. Gelip gecenin bir yarısı beni ordan alıp kendi evine getiriyor. Onun evine girdiğimiz gibi bu akrabamizin eşi 3 tane seccade yere seriyor ve bana bakıp hadi namaz kilalim diyo. Ben abdest almak icin hemen oturduğum yerde çoraplarını çıkarıyorum ve ayak tabanlarında açmış olan bahar çiçekleri gibi çok güzel olan cicekleri farkediyorum. Şaşırıyorum. Abdest alabilmek için koparmaya çalışıyorum ama bitmiyolar bir türlü.

İkinci rüyayı da dün gece gordum.
Ayak tabanlarima ekili çiçekleri koparmaya çalışınca köklerinin orda olduğunu görüp koparmayı bırakıyorum. Rüyamda koparmaktan pes edip köklerine bakiyorum.
Not:namaz kılmaya bu rüyalardan bir süre önce başladım ve hala devam ediyorum.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Rüyanız hayırlıdır. Bu rüya hidayete ermeye, iyilik ve hayırlar işlemeye yönelmeye işarettir. Rüya sahibinin mutluluk verici haberler alması ya da böyle olaylar yaşaması, sorunlara çözüm, dertlere şifa bulması anlamına gelirken zor durumda olan kişiler olduğu şeklinde de yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada abdest almaya hazırlanmak, rüyada gusül abdesti almaya hazırlanmak, ruyada abdese hazirlanmak, ruyada abdeste hazirlanmak, rüyada büyük abdest almaya hazirlanmak

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.