Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek

Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek

Soru

Merhaba hocam.Rüyamda abimi görüyordum altında şalvara benzer birşey var üstünde ise yeşil bir gömlek var.Abimi görünce koşup anneme anne koş abim gelmiş deyip seviniyordum.Bu arada benim abim cezaevinde bu rüyayı görmeden önce abimin hayrına bir mevlit vermiştik.Şimdiden teşekkürler

Cevap

İyi bir hayat süreceğine, bereketinartarak mal varlığının artık zengin olunacağına, iyilik eden, sevilen, hayırsever birine, refah ve mutlu bir kimseye, hoş ve tatlı birine delalet eder.

—-

Soru

Merhaba benm abim 8 aydır içerde ve 2 gün sonra mahkemesi var 4. Mahkmeye çıkışı olucak ilk 3 te hep ertelendi mahkme ben rüyamda abimin çıktığını gördüm o kadar mutluydukki acaba çıktığında alışablicekmi diyoduk diğer gün çıktı yani o kadar gerçekciydi ki sabah kalktığımda abim evde sanmıştım rüyanın etkisindeyim hala lütfen anlamını söylermisiniz.

Cevap

Merhaba. Bu rüya hapisteki kişi için hayatında yeni başlangıçların olabileceğini, mutluluk kapısını çalması an meselesi olduğuna işarettir.

—-

Soru

Selamaleyküm hocam abimi rüyamda görüyorum cezaevinden çıkmış bizim evde yanında bi adam var ben çok şaşırıyorum tabi çıktığına yanındaki adam suçu işlemiş ben de kızıyorum kendimce onun ne işi var diyorum suçluysa tutuklasınlar diyorum yattığım yerde kalkamıyorum ama hem korkuyorum hemde seviniyorum bu arada hocam abim cinayetten yatıyor daha 1 ay oldu ama abim ben öldürdüğümü hatırlamıyorum diyo şüpheli bi cinaye zaten ALLAH rızası için cevap yazın.

Cevap

Aleykum selam Rabia kardeşim. Allah yardımcınız olsun ve sıkıntılarınızı gidersin. Cezaevinden çıkan abiyi görmek genellikle özgürlüğüne kavuşması manasında yorumlanır. Ayrıca bazen bilinçaltından dolayı görülmesi de mümkündür. Ona dua etmelisiniz.

—-

Soru

Merhaba hocam;
Abim cezaevinde gece hacet namazı kıldıktan sonra yattım ve rüyamda abimin beyaz elbiseler içinde dışarı çıktığını gördüm nur gibi parlıyordu.(beyaz pantolon ve gömlek ama etrafa ışık saciyordu)
(Abimde namazında olan biridir.)
Yorumunuz içn desteğinizi rica ederim.
Hayırlı akşamlar.

Cevap

Merhaba kardeşim. Allah’ın izniyle özgürlüğüne kavuşması manasında yorumlanır. Ayrıca bu güzel hal onun iyiliğine bir işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare rüyasında kedi görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada eşinin hapisten çıktığını görmek, rüyada hapisteki birinin çıktığını görmek, rüyada cezaevinde yatan birinin çıktığını görmek, rüyada kardeşinin cezaevinden çıktığını görmek, rüyada birinin hapisten çıktığını görmek, rüyada cezaevinde olan birinin çıktığını görmek, rüyada cezaevindeki birinin çıktığını görmek

İlgini Çekebilir

İstihare rüyasında kedi görmek

Sponsorlu Bağlantılar İstihare rüyasında kedi görmek Soru Ben istihare yaptım ve ilk iki gün rüyamda …

Rüyada sevdiğinin ailesini görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada sevdiğinin ailesini görmek Soru Sevdiğim kişi ve ailesini rüyada görmek Rüyamda çocukluğumun …

10 Yorumlar

 1. Merhaba. Ruyamda kardeşim hapisten bir gün çıktın anlatyor bana bende deyom nasıl çıktın hapisten deyom. Kardeşim deyor ben kendimi psikolojim bozuk deye söyledim dedi ondan çıktım deyor

  • Merhaba. Bu rüya insaallah kardeşinin özgürlüğüne kavuşacağına ve sevineceğiniz gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir.

 2. Mrb.eşim cezaevinde tutuklu 2 aydır rüyamda sevinerek geldiğini gördüm tahliye oldum bi daha gitmicem diyodu çok seviniyorum babam a müjde ver hemen diyorum babam vefat etmiş bu arada yorumlarsaniz çok sevinirm

  • Merhaba. Allah sıkıntılarınızı gidersin. İnşaallah eşinle ilgili olarak sevineceğin gelişmeler olacağına veya cezaevinden kurtulacağına tabir edilir. Müjde almak ve sevinmek manasında yorumlanır.

 3. Merhaba hocam ben rüyamda abimin olduğu kogusa giriyorum ve onla sohbet ediyorum abim orda madde kulandigini goruyom bu nedir?

  Hocam ben cezaevine abimin olduğu koğuşa giriyorum ve onunla sohbet ediyorum abim kogusta maddedr kulandigini gordum bu nedir hocam.

  • Merhaba. Bu rüya maalesef şer olarak kabul edilir. Yani içerisinde bulunduğu sıkıntıyı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bir bilinçaltı düşüncesi de olabilir. Allah’tan hayırlısını dileyin.

 4. Selamin aleykum ruyamda allah allah dlye zikir cekiyordum elimdede tahtadan bi sis vardi ucundada ip bagli ipin ucundada kirmizi top vardi birden ruyada cok mutlu oldum bi masada ituruyordum

  • Aleykum selam bu rüya her anlamda mutluluğa, huzura; kişinin istek ve arzularının gerçekleşmesine, sıkıntıdan kurtulmaya, dini anlamda derecenin artmasına işarettir.

 5. Rüyamda cezaevinde olan kardeşimi gördüm. Kendisi daha ceza yemedi tutuklu şuan mahkeme olmasını bekliyoruz. Ama cezaevinden izin alıp alıp eve geliyordu. Sözde cezaevi bizim evin 100 metre ilerisindeymiş. Halbuki 600 km uzaklıkta. Nedir acaba. Sürekli bana sarılıyordu

  • Allah sıkıntılarınızı gidersin ve sizlere hayırlısıyla kavuştursun. Bu rüya onu özlediğinize ve üzüldüğünüze işaret eder. Bir görüşe göre ise ondan sevineceğiniz haberler almak manasında yorumlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.