Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada Allahı görmek ne demek

Rüyada Allahı görmek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Allahı görmek ne demek

Soru

Rüyamda önce gök donar gibi oluyordu sonra yuvarlak kocaman bir delik açılıyordu bulutlardan çok farklı bir şekilde Allah’ı görüyordum ailemin hepsi uyuyordu yalnızca ben ve ablam uyanıktık ve bize bakarak kızgın bir ses tonuyla bize bir şeyler söylüyordu. Benle ablam titreyerek ve şoka girmiş bir şekilde Allah’ı dinliyorduk. Sonra bir kadın gösterdi tam hatırlamıyorum ama o kadını örnek gösterdiğini hatırlıyorum. Sarı saçları ve beyaz tenli bir kadındı ucus ucus bir örtü vardı başında sonra kapandı gökteki delik ailem uyandı. Biz Allah’ı gördük dedim sonra küçük kız kardeşim geldi yanıma ve gerçekten Allah’ı görmüşsünüz İnternetten baktım anlattığınız gibi diyordu. Sonra ablamı gördüm deliğin açıldı gökyüzüne kitlenmiş bakıyordu ve yanına gidip oturdum bir şeyler söyleyip onunla birlikte bakıyorduk sonrsında uyandım ama Allah’ın bakışları konuşması gözümün önünden gitmiyor ve bize gösterdiği bayan da. Lütfen rüyamı yorumlayın.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Rüyada Allah’ın görülmesi kesinlikle zatı ile değildir ancak sıfatları ile tecelli etmesidir. Bu konu alimler arasında çok ihtilaflı bir konudur. Onun için dediklerinize çok dikkat etmelisiniz. Rüyada hayırlı şekilde yani sizin gördüğünüz gibi görülmesi büyük bir hayırla yorumlanır ve o rüya yorum yapmaya gerek kalmayacak şekilde net ve açıktır. Yani o rüya olduğu gibi kabul edilir. Eğer rüyada Allah’ın razı olmayacağı şeyler emredilerek görülürse o zaman o rüya yorumlanmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.