Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada Azrail görmek ve kaçmak

Rüyada Azrail görmek ve kaçmak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Azrail görmek ve kaçmak

Soru

Merhabalar.
Rüyamda kucağımda kızımla kumsalda yürüyorum bir anda kumda çukur oluyor içine düşüyorum çukurdan çıkıp kaçıyorum kızımla arkama baktığımda peşimden Azrailin geldiğini görüyorum. Koşarak gidiyorum yolda da yeşil salkım üzümler görüyorum Azrail beni yakalıyor ona yalvarıyorum kızıma bir şey yapma diye elindeki bıçakla bacağımı kesip kanımı akıtıyor kendisine sürüyor bu kanı görsünler ki sizi öldü sansınlar deyip canımızı bağışladı. Rüyamı tabir ederseniz çok sevinirim.

Cevap

Merhabalar. Azrail aleyhisselamı rüyada görmek o rüyaya göre tabir edilir. Sizin kaçmanız ve kurtulmanız hem sizin için hemde kızınız için hayırlıdır. Çekilen zorluklardan sonra ulaşacağınız rahatlığa yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Surekli ayni ruyayi gormek ne demek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Surekli ayni ruyayi gormek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar Surekli ayni ruyayi gormek ne demek Soru Hocam selamun aleykum. Ben sürekli eski …

2 Yorumlar

  1. Selam aleyküm hocam rüyamda bir caddede yürüyorum arkamdan siyah giyili biri beni takip ediyordu sonra arkadaşlarımı gördüm durdum bana ne yapıyorsun diye sordular bende azrail beni takip ediyor diye cevap verdim onlarda hani nerde diye sordular arkamı döndüm gôsterdim yüzünü çevirdi görmedim bu kadar hocam teşekkürler

  2. Aleykum selam. Rüya sahibinin hatalarından ders almadığını ve bir şeyin yanlış olduğunu bildiği halde onda kendisi için bir menfaat gördüğünde o yanlışı yapmaktan imtina etmediği yorumu yapılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.