Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada azrail görmek

Rüyada azrail görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada azrail görmek

Soru

Azrail’i bir askeri orduyla bana doğru kızgın geliyor 2 kurşun sıkıyor iki gün ömrün kaldı diyor o an annem babamın yanında oluyorum helalleşip ananemin kucağında oluyorum.

Cevap

Rüyada Azrail aleyhisselamı bu şekilde görmek günahlardan tövbe edilmesi gerektiğine yorumlanmıştır. Azrail aleyhisselamın asık ve sert bir yüz ifadesi ile görülmesi toplumda yaşanacak olumsuz olaylara işaret ettiği şeklinde yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada azrail

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Selam aleyküm hocam ben rüyamda bi caddede yürürken arkamdan siyah giyili biri beni takip ediyordu arkadaşlarımı gördüm ve durdum bana sordular ne yapıyorsun diye bende cevap werdim azrail beni takip ediyor dedim nerde dediler arkamı döndüm gösterdim azrail kafasını başka yere cevirdi sonra uyandım öyle kaldı rüyam anlamını ögrenebilirmiyim

  2. Aleykum selam.

    Rüya sahibinin hatalarından ders almadığını ve bir şeyin yanlış olduğunu bildiği halde onda kendisi için bir menfaat gördüğünde o yanlışı yapmaktan imtina etmediği yorumu yapılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.