Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada babanın öldüğünü görmek ne anlama gelir

Rüyada babanın öldüğünü görmek ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada babanın öldüğünü görmek ne anlama gelir

Soru

Merhaba, rüyamda 4 yıl önce vefat eden babamı gördüm . Ben ve yanımda kim olduğunu hatırlamıyorum birisi var onunla karanlık köhne bir evde bir şeyler konuşuyoruz bir işler karıştırıyoruz ama net hatırlamıyorum ve babam sandalyede oturuyor fakat ölmüş olarak ve babam bizim yüzümüzden ölmüş ben suçluluk duygusu yada üzüntüden çok hala bir şeyler çevirmeye devam ediyorum yanımdaki kişiyle ama arada babama bakıyorum babam gözünü açıyor gibi oluyor gözleri kırmızı kanlanmış fakat sonra gözünü yumuyor . Ben yanlış anladım gözünü açmamıştır öldü diye düşünüyorum sonra babam bir anda bulunduğumuz odaya giriyor ve ben senin diyor çevirdiğin her şeyi gördüm biliyorum diyor ben ölmemiştim numara yaptım diyor ve bana kızıyor ben başımı eğiyorum tabii o arada annemde bir anda orada oluveriyor derken ben uyandım. Ama rüyayı net hatırlayamıyorum daha bir sürü şey oluyor kendi hem duygusuz hem suçlu hissediyorum rüyamda. Birde uyanınca şaşırdım babam ölmüş ben üzülmüyorum babamın ölümünün sorumlusuyum ama onu ölü şekilde sandalyenin üstünde bırakıp oyun çeviriyorum çok tuhaf bir rüyaydı hala hiç bir anlam veremedim. yardımcı olabilir misiniz?

Cevap

Merhabalar kardeşim. Rüyanız sizi etkilemesinin bir önemi yoktur çünkü bu hayırlı bir rüyadır hayra yorumlanır. Elde edilecek güce, isteklerinizin gerçekleşeceğine ve maddi ve manevi zorlukları atlatacağınıza işaret eder. Her zaman olduğu gibi en doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada babanın öldügünü görmek diyanet

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.