Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada babayla ilişkiye girdiğini görmek

Rüyada babayla ilişkiye girdiğini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada babayla ilişkiye girdiğini görmek

Soru

Ben aynı rüyayı birer hafta aralıkla gördüm rüyamda gündüz vakti bir evdeyim ve babamla ilişkiye giriyordum ve yadırgamıyordum uyandığımda çok korkmuştum ama iki defa görmeme anlam veremedim. Açıklıyabilirmisiniz lütfen..

Gül

Cevap

Merhaba. Baba ile veya yakın biri ile ilişkiye girdiğini görmek, çoğunlukla alınacak yanlış kararlara ve pişmanlığa tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda dikkatli olmak için bir uyarıdır.

Beyler için hayra yorulmayan bir rüya olduğu gibi, ayyuka çıkacak dedikoduların kişinin tüm yaşamını etkisi altına alacağını, aile ve sevilen kişiler tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalınacağını bildiren rüya, hatalar ve yanlış tercihlerle dolu bir yaşama sahip olunacağını da bildirir.

Bayanlar için bulunmamaları gereken bir yerde bulunmak veya hayatlarını tehlikeye atacak adımlar atmak anlamlarına da gelir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada babayla ilişkiye girmek, rüyada babayla cinsel ilişkiye girmek, rüyada baba ile ilişkiye girmek, rüyada babasıyla ilişkiye girdiğini görmek, ruyada babayla ilişkiye girdiğini görmek, rüyada baba ile cinsel ilişkiye girmek, rüyada baba kızın ilişkiye girmesi

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.