Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada baykuşun eve girmesi

Rüyada baykuşun eve girmesi

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada baykuşun eve girmesi

Soru

Rüyamda baykuş eski evimize girmeye çalışıyordu?

Merhaba.
Rüyamda eski evimizdeydim. Evimizin balkonu kapalıydı iki tane baykuş (biri büyük biri yavru) balkon kapısına çarpa çarpa içeri girmeye çalışıyolardı kapıyı açınca oldukları yerde durup sessizce bakıyolardı . Kapatınca tekrar kapıya çarpıp yere düşüyolardı hiç ötmüyolardı ama anlamı nedir?

Cevap

Rüyasında baykuş gören kişinin etrafından onun ayağını kaydırmayı isteyen kişiler olduğu anlamına gelir. Ayrıca baykuşun ötmediğini görmek ise kişinin çevresindeki kişilerin kendisine hiçbir şartta ve koşulda zarar veremeyeceğine, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada eve baykuş girdiğini görmek, Sari görmek, Ruyada eve baykuş girmesi

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. mrb bundan 6 yada 7 yıl önce evimizin catısına cıktıgımda tavuk büyüklügünde süt beyazı gram lekesi olmayan benbeyaz baykus gördüm rüyamda degil gercekte catıya girebilecegi 1tane pencere vardı önce fırca sapını alıp öldürmek istedim ama sonra korktum in yada 3 harfli gibi bisey olabilir die yaklasık 1 dakika kadar baktım baykusa oda bana baktı sonra catıdaki pencereyi kapatıp asagı eve inip annemi cagırdım hemen yukarı cıktım annemde arkamdan geldi ama catıya cıktıgımda baykus kaybolmustu annemle catının heryerine baktık ama baykus yoktu internette yaptıgım arastırmalarda bu baykusların soguk ülkelerde yasadıgı ve türkiyede yasamadıgını ögrendim afyon gibi bi yerde gündüz catıda böyle baykus gördüm veteriner arkadasım afyonda öyle baykus olmaz dedi ve catıdan kaybolmasıda ayrı bi konu sizce nedir bu gördügümün anlamı ilginiz için tesekürler

    • Merhaba. Evet dediğiniz doğrudur baykuşların bu şartlarda olması pek normal karşılanmaz. Ama yinede olmayacak şeyler değildir çünkü dünyadaki iklim sorunları ve şartları maalesef bellidir. Bir çok hayvanlarında düzeni bozulmuştur. Kanaatimce bundan asla başka bir mana çıkarmamalısın. Zaten cin olsa bile insana durup dururken zarar vermesi Allah’ın izniyle mümkün değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.