Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada beyaz güvercin görmek ne demektir

Rüyada beyaz güvercin görmek ne demektir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada beyaz güvercin görmek ne demektir

Soru

Merhaba hocam. Benim bir dileğim var bundan 2 hafta önce gece namazımı kıldım duamı okudum ve yattım. Rüyamda beyaz bir güvercin gördüm uçarak geliyordu . bir kaç adım yanımda 10 yaşında ki kardeşim vardı onun üzerinden ucarken kardeşim korktu ve vurmaya başladı güvercine. Bende yapma diyordum. Sonra ben mi gittim kardeşimi çektim kardeşim mi durdu tam hatırlamıyorum.sonra güvercinin omuzuma konduğunu gördüm bende güvercine bakıyordum birşey olmus mu diye. Bisey olmamisti hic bi yerine iyiydi. Sonra okşadım onu sevdim öptüm. Guvercinde gözlerini kapatmış sevdiriyordu kendini huzurluydu mutluydu sanki bende gulumsuyordum. Sonra uyandım. Tabir ederseniz çok sevinirim. Allah razı olsun şimdiden. Not : aynı sorudan bi tane daha gonderdm ama misafir girişi yapmıştım sonradan üye oldum. Bunu degerlendirirseniz sevinirim.

Selamun aleyküm.Yaklaşık 2 hafta önce gece namaz kıldıktan sonra bi dileğim vardı onun icin dua okudum ve yattım.rüyamda beyaz bir güvercin gördüm uçarak geliyordu bir kaç adım yanımda 10 yaşında ki kardeşim vardı.kardeşim güvercinden korkuyordu ve ona vurmaya başladı bende yapma diyordum sonra ben mi gittim kardeşimi çektim kardeşim kendisi mi bıraktı tam hatirlayamiyorum güvercin geldi omuzuma kondu. bende baktım güvercine bisey olmus mu iyi mi diye biseyi yoktu iyiydi sonra sevdim onu elimle okşadim öptüm oda gözünü kapatmıştı sevdiriyordu kendini huzurluydu uyandım o anda. Tabir ederseniz cok sevinirim. Simdiden Allah razı olsun .

Cevap

Aleykum selam. Bu rüya istihare veya dilek için hayırlı olarak yorumlanır. Rüyada beyaz güvercin görmek, rüyayı gören kişinin, planları, iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili çok güzel ve yeni yollar açacak bir haber alacağına delalet edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Ben sevdiğim kişiyle barışmak ve ona kavuşmak için dua ettim dilekte bulunmuştum. Bu dileğim için gecerli midir acaba.

  2. Çok teşekkür ederim sağolun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.