Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada bomba atıldığını görmek

Rüyada bomba atıldığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bomba atıldığını görmek

Soru

Hayırlı günler hocam şu dönemde psikolojikmen sıkıntılı günler yaşıyorum gece 03:30 sıralarında oruç tutmak için sahura kalktım sonrada 2 rekat teheccüd namazı kılıp uyudum ve sabah namazı için tekrar kalktım teheccüd namazı ile sabah namazı arasında bir rüya gördüm biz böyle bir apartmanda oturuyormuşuz sonra bizim bina tarafına doğru bomba atılıyor bende o sırada evin arka balkonunda imişim büyük bir balkonumuz var ama bomba bizi teğet geçiyor balkonun dibindeki boş arsaya düşüyor sanırım orada da çimenler varmış sonra o bombanın etkisi ile çimenler yanıyor alev alıyor bende balkonda su döküyorum söndürmek için ve bir sürüde insan var onlarda su döküyor alevleri söndürmek için hiç kimseye bir şey olmuyor ama bu rüya ruh halimin yansıması mıdır hocam rüyamı yorumlar mısınız selametle.

Cevap

Hayırlı günler kardeşim. Bu rüya olumlu manada yorumlanmaz. Çoğunlukla musibet ve belalara işaret eder. Bu bazen elinizde olmayan harcamaların artmasına ve maddi olarak sıkıntılara girmeye yorumlanır. Rüyada bomba düştüğünü gören kişi taşıyamayacağı kadar büyük ve ağır olaylar yaşayacaktır diye tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.