Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada cumhurbaşkanını görmek

Rüyada cumhurbaşkanını görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada cumhurbaşkanını görmek

Soru

Selamun aleykum iyi günler

Rüyamda eski Sevgilimle bir avm ye arabayla gittik otoparka park ettik ancak çıkmak için tahta merdiven tarzında geniş bir çıkma vardı eski sevgilimi önden yolladım sonra kendim çıkmaya tam başlarken bir adam geldi sonra ilk ben çıkmaya başladım sonra yanımdan beni geçti yolu yarılanırken aşağı düştü. Ben de Sevgilimde bak falan dedi zaten bakmaya ve yardım çağırmaya aşağı atladım zaten çok yakındım adamın kafasında sıvı akıyordu yardım sinyali falan bastım konuştum sonra güvenlik geldi ambulans çağırdı falan. Bende olayı anlattım sonra midem bulandı ve kustum ve uyandım. Bu rüyadan önce aynı gün Cumhurbaşkanını rüyamda gördüm ön Sırada oturuyordu Ben ise arka sıralarda ama kafasını arkadan görebiliyordum teşekkür ederim.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Her iki rüyanızda hayırlıdır. Birinci rüyanız yeni kısmet ve nasiplere yorumlanır. Bu yolda ilk önce çekilecek bazı zorluklardan sonra ulaşacağınız hayırlı nasiplere işaret eder. İkinci rüyanız ise yani devlet erkanından büyük mevkide olanları görmek önünüze açılacak olan mevki ve makam kapılarına yorumlanır. En doğrusunu bilen elbette Allah’tır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.