Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada deniz görmek ne demek

Rüyada deniz görmek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada deniz görmek ne demek

Soru

Rüyamda koca bir deniz gördüm ben oğlum eşim ve kaynanam içindeyiz hareket ediyoruz bir şeyler tartışıyoruz kaynanamla ama duymuyorum sesleri ve o kadar derin suda bizim dizimize ancak çıkıyor yani boğulmuyoruz bu ne anlama geliyor?

Cevap

Asıl olarak deniz kendi durumuna göre yorumlanır. Büyük koca bir deniz görmek maddi anlamda rahatlamaya yorumlanır. Denizin içerisinde olumsuzluk ve şaşkınlık yaşıyorsanız bu işinizle veya idare ettiğiniz şeylerde yaşadığınız belirsizliklere yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada deniz görmek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Bir tane adam var şehrin hatrı sayılı adamlarından birisi diyebilirim.Ara sıra görüyorum onu bir yakınımın arkadaşı gibi diyebilirim.Birden bire onunla aynı arabada buldum kendimi geziyoruz falan sonra arkaya birisi bindi.Tabii ki bu kişi beni önceden belli bir konu için aramış ve şerefsizce bir yere çağırmaya çalışıp dövdürtmeye çalışan kişi.Bir yanlış anlaşılma yüzünden oldu bu tabii ki.

    Her neyse bu kişi daha önceki bir rüyamda da yine ilçenin hatrı sayılır adamlarından birisiyle gezerken bulduğumda kendimi arka koltuğa binmişti fakat bu rüya görüleli çok oldu.Ben merak ettim beni görünce acaba ne yapacak korkacak mı şaşıracak mı diye falan fakat rüyanın sonuna kadar hiç bir etkileşim içinde bulunmadık.Benim gözlerimde sadece gözlük vardı güneş gözlüğü galiba ama hiç bir şey göremiyordum arabayla gezerken sonra bir yere gitmek için konuşuyordu bunlar bizim de şehrin denize kıyısı var.Bir ara o geçti konuşmada ardından da bir yere gittik indiler arabadan.Ben de indim.Ne göreyim deniz.

    Gittik denizin kenarına giderken onlar ben arkadan baktım yani arkalarından gittim.Denizin dalgası garipti.Normal dalgaydı fakat bir garipti.Sonra kenarına kadar gittik kumsal vardı ve kumsalın bittiği yerden set çekmişlerdi küçük kaldırım taşları kenarına koyarlarya hani.Ondan işte bizde tam orda duruyoruz su oraya kadar geliyor ilginç bir şekilde hatta onlar o suyun kaldırımın taşı setinin üstüne hafif çıkıp pisliği aldığı için pis olduğunu söylerken ben bu sivilcelere de iyi geliyor diyip la nolcak hiç bişey olmaz diyorum içimden.Ardından hava çok hızlı bir şekilde kararıyor.Kararmıyor aslında ama güneş çok çabuk batıyor günlük güneşlik hava bir anda kızıl bir hal alıyor farklı farklı yerlerde tam karşıda yani ufukta açıklıklar var gökyüzünde.Galiba gelen ışığın açıklıkları tam sayamadım ama ortadaki hariç bir kaç yerde daha vardı 3 olabilir galiba.

    Her neyse ilk farkettiğim şey bu gökyüzünden vuran ışıkların denizin üstünde bir yansıma efekti yapmış olmasıydı.Sanki diğer yerlerde deniz yok ışığın vurduğu yerler deniz böyle yuvarlak yuvarlak gibi farklı şekillerde sayamayacağım kadar olmuştu böyle denizde aralıklı şekilde.Ve denizde güneş battıktan sonra dümdüz olmuştu hiç bir ses seda yoktu sadece bekliyor gibiydi.Ardından çok önemli bişey farkettim tam denize ortalama şekilde ufukta gökyüzünde 3 veya 4 uçak vardı evet vardı sonradan başka yerlerde de görmeye başladım gibi ama emin değilim yani gökyüzünün başka ışık gelen yerlerinde.Her neyse bu uçaklar ben onlara gösterdikten sonra birden hareket etmeye başladı hatta o kadar yakınlaştılar ki bizim bulunduğumuz yerden başka yerlere o kadar uçak gitmeye başladı ki anlayamadım.Uçakların çok hızlı olduğunu anlayacak derecede yakın gidiyoyorlardı ama çok da uzaktaydılar garipti.Ve sonra rüya bitti.Yani ben sonrasını hatırlamıyorum ve eklemek istediğim bişey var bu kesin olmayabilir galiba bir bomba sesi geldi bir uçak attı galiba onu ve dönüp baktık bizim burda bişey olmuşmu diye bizim burda bişey yoktu ama patlama olmuştu bunu görmüştüm veya görmüştük.

    Yani bunu gördüm galiba evet.Buarada o bana şerefsizlik yapmaya çalışan çocukla hiç konuşmadım rüyamda sadece onları çağırdım derken yüzüne bile bakmadım o adamı çağırdım sadece o da ayıp olmasın diye gelin dedim.Neyse bu kadar merak ediyorum tabiri ne acaba ilk defa anlatıyorum rüyamı merak ettim gerçekten.

  2. Bu rüyayı görmek maddi olarak rahatlamaya ve bereketlenmeye işaret eder. Yatırım yapabilir, yeni eşyalar alabilir veya para biriktirebilirsiniz. Ayrıca paranızın bereketi de artar. Yeni kazanç kapıları açılabilir. Ayrıca gören kişinin gönlünde ne varsa gerçekleşir. Amaçlarına kolayca ulaşır, deniz gibi zengin ve renkli bir yaşam sürer diye tabir edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.