Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada eşinin başkasıyla evlendiğini görmek

Rüyada eşinin başkasıyla evlendiğini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada eşinin başkasıyla evlendiğini görmek

Soru

Rüyam da eşimin başkasıyla evlendiğini gördüm bende düğüne gidiyorum ağlıyorum çok üzülüyorum beni evlendiği kadınlar tanıştırıyorlar üzerime kuma geliyormuş.

Cevap

Selamun aleykum hanım kardeşim. Bu rüyan iki şekilde tabir edilir.

– Rüyada kocasının başka bir kadınla evlendiğini gören kimse, birtakım sorunlar yaşar veya aile huzurunu bozacak insanlar ortaya çıkar.

– Bazı âlimlere göre ise bu rüya, eşinizin alacağı cazip bir iş teklifine ve çalışma hayatında yükselip büyük kazançlar elde etmesine yorumlanmaktadır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada eşinin başkasıyla evlendigini görmek, rüyada kocasının evlendiğini görmek, rüyada kocamın başka biriyle evlenmesi, rüyada eşinin evlendiğini görmek, rüyada karısının başkasıyla evlendiğini görmek, rüyada karımın başkasıyla evlendiğini görmek, rüyada eşinin başkasiyla evlenmesi

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Ruyamda kayınpederım ve kavınvalıdem kocamı evlendırıyorlardı. Evımın camından nıkahı ızıyor ve bır taraftan bagırarak kayınvalıdem ve kayınpederıme yemek ıkram edıyordum. Esımın sacları uzamıs ve kıloluydu. Cok gerıldım.

    • Selamun aleykum Ayşe Zehra, Rüyada eşinin evlendiğini görmek, bazı alimlere göre aile hayatınızda yaşanılacak huzursuzlukların ve bazı atışmaların habercisidir. Bazı tabirciler içinse bu rüya evliliğinizin daha da sağlamlaşacağını ve karı koca arasındaki sevgi ve saygının artacağını göstermektedir. Sen Allah’tan hayırlısını dile herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.