Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada eşinin başkasıyla evlendiğini görmek

Rüyada eşinin başkasıyla evlendiğini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada eşinin başkasıyla evlendiğini görmek

Soru

Rüyam da eşimin başkasıyla evlendiğini gördüm bende düğüne gidiyorum ağlıyorum çok üzülüyorum beni evlendiği kadınlar tanıştırıyorlar üzerime kuma geliyormuş.

Cevap

Selamun aleykum hanım kardeşim. Bu rüyan iki şekilde tabir edilir.

– Rüyada kocasının başka bir kadınla evlendiğini gören kimse, birtakım sorunlar yaşar veya aile huzurunu bozacak insanlar ortaya çıkar.

– Bazı âlimlere göre ise bu rüya, eşinizin alacağı cazip bir iş teklifine ve çalışma hayatında yükselip büyük kazançlar elde etmesine yorumlanmaktadır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare rüyasında kedi görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada eşinin başkasıyla evlendigini görmek, rüyada kocamın başka biriyle evlenmesi, rüyada kocasının evlendiğini görmek, rüyada eşinin başkasiyla evlenmesi, rüyada eşinin evlendiğini görmek, rüyada karısının başkasıyla evlendiğini görmek, rüyada karımın başkasıyla evlendiğini görmek

İlgini Çekebilir

İstihare rüyasında kedi görmek

Sponsorlu Bağlantılar İstihare rüyasında kedi görmek Soru Ben istihare yaptım ve ilk iki gün rüyamda …

Rüyada sevdiğinin ailesini görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada sevdiğinin ailesini görmek Soru Sevdiğim kişi ve ailesini rüyada görmek Rüyamda çocukluğumun …

4 Yorumlar

  1. Ruyamda kayınpederım ve kavınvalıdem kocamı evlendırıyorlardı. Evımın camından nıkahı ızıyor ve bır taraftan bagırarak kayınvalıdem ve kayınpederıme yemek ıkram edıyordum. Esımın sacları uzamıs ve kıloluydu. Cok gerıldım.

    • Selamun aleykum Ayşe Zehra, Rüyada eşinin evlendiğini görmek, bazı alimlere göre aile hayatınızda yaşanılacak huzursuzlukların ve bazı atışmaların habercisidir. Bazı tabirciler içinse bu rüya evliliğinizin daha da sağlamlaşacağını ve karı koca arasındaki sevgi ve saygının artacağını göstermektedir. Sen Allah’tan hayırlısını dile herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  2. Merhaba rüyamda eşimi biri ile evlendirmeye çalısıyolardı ama eşim kararsızdı beni sevdiğini belli ediyodu . Ben o kızla arkadaslık felan kuruyodum sonra gerçekleri belli ediyodum . Esimle rahatlıyoduk sonra eşim istemeden benimle evliyken baskasıyla evlendirilmeye çalısılıyodu

  3. Merhaba. Bu rüya iki ve zıt şekilde yorumlanmıştır. Ya olumsuz ve sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret eder, yada aranızdaki muhabbetin artacağına yorumlanır. Allah’tan hayırlısını dile.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.