Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada eski erkek arkadaşımı görmek

Rüyada eski erkek arkadaşımı görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada eski erkek arkadaşımı görmek

Soru

Selamun aleykum hocam. Ben bekarım benim eski erkek arkaşımı hep rüyamda görüyorum. Şu an eski erkek arkadşım evli ve çocuklu bende yeni erkek arkadaşımdan ayrıldım ve ayrıldığımdan beri bu evli eski erkek arkadaşımı görüyorum kendisini ve eşini hep rüyamda görüyorum. Hocam lütfen bna bunu açıklar mısınız. Şimdiden teşekkür ederim Allah razı olsun sizden hocam.

Cevap

Aleykum selam hanım kardeşim. Bu rüya eski sevgilinizle bir ilgisi yoktur ama sizin için çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Beklediğiniz güzel ve hayırlı gelişmelerin olacağına ve müjdeli haberler almaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada eski erkek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Rüyamda uzun süredir görüşmediğim bir erkek tanıdığımla(eskiden beni sevdiğini söylemişti ama şuan öyle bir durum yok hatta başka bir kızı sevmişti sonradan)güzel anılar geçiriyorduk. Yanımızda başka arkadaşlarımız da vardı ama biz ikimiz çok birlikteydik. Ve şuan da görüştüğüm eski başka bir erkek tanıdığım da rüyanın sonlarına doğru başka erkeklerle çok konuşmamam gerektiğini kızacağını söyleyip gülüyordu. Rüya boyunca o da bizimle birlikteydi ama genelde görüşmediğim erkek tanıdığımla birlikteydim. Bu rüyanın bir anlamı var mıdır acaba?

  2. Bu rüya arzuların gerçekleşmesine, mutluluğa ve nimetlerin çokluğuna işarettir. Rüyada erkek arkadaşını gören kişi yakın zamanda evlenir ve istediği yaşama kavuşur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.