Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada gelin ve damat görmek

Rüyada gelin ve damat görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada gelin ve damat görmek

Soru

Selâmünaleykum…
Rüyamda akraba olduğumuz bir kadın ve erkek dört beş yaşlarında küçük çocukları beni annesinden daha çok seviyor hep yanıma geliyor bende bu çocuğun anne ve babası ben değilim ki neden ben diyorum…sonra bakıyorum bir gelin damat var gelinin saçları sapsarı ama yüzü çok karanlık fiziği çok tuhaf ayağında topuklu ayakkabı telaşla telefon konuşuyor kardeşinden para istiyor sonra bende gidip topuklu terlik giyiyorum.damat da yüzü hep asık zayıflamış. fotoğraf çekiyorlar ikiside fotoğraf çekilen yana bakmıyor yüzleri asık ve keyifsizler.Ben onları izlerken canımın acıdığını hissediyorum.Rüyamda gördüğüm damat eski sevdiğim ve nişanlısı.lütfen yorumlar mısın.
Şimdiden teşekkür ederim.

naz

rüya da gördügüm kisiler için anlamı nedir…

Cevap

Aleykum selam. Bu rüya senin açından hayırlıdır ve güzel bir rüyadır. Eski sevdiğini görmek genellikle hayırla yorumlanır. Rüya sahibi esenlik ve huzur bulacak, kendisi için hayırlı olacak yeni işlere girip, büyük atılımlar gerçekleştirecek demektir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.