Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada gemiye bindiğini görmek

Rüyada gemiye bindiğini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada gemiye bindiğini görmek

Soru

Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. Rüyamdan kendimi bir gemide görüyorum ama boş bir gemi bir kaptan ve ben varız sadece bu durumdan canım sıkılıyor ve gemiden iniyorum hemen yanımızdaki gemiye bakıyorum ne göreyim tıka basa dolu kendi olduğum gemiye tekrar bindiğimde bizimkinin de insanlarla dolu olduğunu görüyorum ve kalkıyoruz gemimizi o koca okyanusta devasa büyüklükte siyah atlar çekiyor. Bunu yorumlayabilecek biri varsa çok mutlu olacağım teşekkürler..

Cevap

Selamun aleykum. Rüyanız maşaallah çok güzel bir rüyadır. Her yerinde hayırlar işaret eden hayırlı bir rüyaya tabir edilir. Özellikle yakın aile çevrenizde veya iş hayatınızda sorunlardan kurtulmaya işarettir. Ortaya çıkan ve üzücü sonuçlara sebep olan şeyleri hayattan çıkarmaya delalet edilir. Atların gemiyi çekmesi ise, rüya sahibinin hidayete ereceği ve hikmet sahibi olacağı anlamına gelir. Kişinin insanlar içinde çok sevileceği ve saygı göreceği işler yapacağına bu sayede herkesin takdirini toplamayı başaracağına rivayet edilir. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.