Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada güzel bir ev görmek ne anlama gelir

Rüyada güzel bir ev görmek ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada güzel bir ev görmek ne anlama gelir

Soru

Merhaba hocam. Rüyamda turkuaz mavili Yeşilli bir elbise vardı saçlarım kısaydı büyük bir evin içinde dolaşıyordum neşeliydim evinde üstü tavus kuşu tüyü desenli turkuaz Yeşilli parlak perdeleri vardı onları elleyip hayranlıkla etrafa bakıyordum. Mavili çiniler vardı duvarda ve açık yeşil cerceveli ayna ama aynaya bakmadım sadece gülüp dolaşıyordum. Sonra oturdum bir yaşlı bayan bana kendi yaptığı tatlısını yiyip yemediğimi sordu bende kimsenin bana ikram etmediğini söyledim ama yemeliydin dedi ve birden uyandım ayrıca gerçekte de yeni hamileyim bunla etkisi olabilir mi?

Cevap

Merhabalar hanım kardeşim. Rüyanız mübarek olsun. Rüyanız huzurlu bir hayat sürmeye, lüzumsuz ve gereksiz şeylerle meşgul olmaktan kurtulmaya yorumlanır. Ayrıca bu rüya sorunlardan, sıkıntılardan, gereksiz kuruntulardan, küçük hesaplardan ve küçük hesaplar yapan insanlardan uzakta, kendi dünyasında mutlu bir şekilde yaşayacak, işinde gücünde bir kimse olacak manasına da gelir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.