Dini Soru / Ana kategori / Rüyada hamile görmek

Rüyada hamile görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Soru

Birinin düğünü varmış akrabalar da var evde biri hamile baya karnı var sonra onun altlı üstü mavi elbisesi var çok güzel hoşuma gidiyor sonra ben onlara 2 aylık hamileyim diyorum kadina diyorum doğum a az kalmış düğün de rahat edersin diye bende giydim o elbiseyi çıkardım sonra ustumu değiştirirken akrabam geliyor çaydanlık alti vardı beğenmedim değiştireceğim diyor..bide markete girmişim çalışmaya kasa dan 10tl çıkıyor bende kimse almasın diye kasa da eksik olmasın diye ordan sorumli birine veriyor um oda öyle yapma diyor ben eksik cikmasi. Kızın diye beyaz kağıtla ona veriyor um sonra kasa tuhaf kapatıyor um kapanmiyor kendi kapanıyormuş.

Cevap

Selamun aleykum Cansu hanım. Bu rüyanın en doğru yorumu aslında kişinin durumuna bakılarak yorumlanmasıdır. Bu rüyan genel anlamda bekar kimseler için evliliğe ve hayırlı kapıların açılacağına alamet eder. Evliler için ise bu rüya, dilek ve isteklerine ulaşmak ile maddi sorunlarını aşmak manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Rüyada hamile görmek

Soru

Selamun aleykum hocam. Rüyamda annemin ve bir arkadaşının hamile olduğunu ve üç ay boyunca hastanede yatmaları gerektiğini gördüm rica etsem yorumlar mısınız

Cevap

Aleykum selam. Rüyada hamile görmek, iş başarısına ve hayatınızdaki ekonomik olarak olumlu gelişmelere işaret eder. Aile efradından birisini hamile görmek de hayra yorumlanır ve o aile içerisinde bereketin artmasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada köprü üzerinde olmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada eski nişanlısını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Soru  Rüyamda eski nişanlımı bir dugun galiba orda birdeyiz amcam var kardeşimi almış …

İstihare rüyasında araba görmek

Sponsorlu Bağlantılar Soru İyi günler. Ben istihareye yattım rüyamda açık renkli bi arabaya yöneliyor ama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.