Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada imamın kızı ile camide oturmak

Rüyada imamın kızı ile camide oturmak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada imamın kızı ile camide oturmak

Soru

Sabaha karşı gördüğüm rüyayı .. Kapalı bir yerdeyiz kapalı güzel bir kız var. Aramız çok iyi birden ne olduysa anlamadığım birden aramız bozuluyor.. Sonra ben camide tam namaz kılacağım hoca ile birlikte bu arkada bir yerde duruyor.. Namaz başlamadan yanıma geliyor elinde simit var halının üstünde bölüp veriyor kırıntılar dökülüyor yere toplayıp onuda ben yiyorum… Tam bu esnada caminin hocası kıza benim yanımdan uzaklaşmasını istiyor .. bu arada hocanın kızıymış.. Kız gitmek istemiyor ikimizde diz çökmüş başımız önümüzde duruyoruz. Hoca bana kızıyor sen benim kızama nasıl bakacaksın da layık değilsin de (bu arada caminin hocası şuanda devletin en üst makamında olan birisi) kızda tanıdık gibi ama değil.. Öyle bir sevdiğim var yorumlarsanız sevinirim.

Cevap

Selamun aleykum. Rüyanız hayırlı bir rüyadır. Camide olmanız, bir şeyler yemeniz ve diğer bütün olaylar hayırlıdır. Berekete, kazanca ve beklediğiniz hayırlı şeylerin haberlerini almanıza yorumlanır. Allah mübarek eylesin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: ruyada imamin kizi, ruyada imamin kizini

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.