Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada kanatsız uçmak ne anlama gelir

Rüyada kanatsız uçmak ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kanatsız uçmak ne anlama gelir

Soru

Uçmak ve bir kişiye melek ismini vermek

Merhabalar Rüyamda bir grup insanla yüksek bir yerden kanatsız olarak uçtuğumu gördüm. Daha sonra bu insanlar arasından bir bayan bana dünyada kimsede olmayan bir ismi olduğunu ve kaybettiğini söyledi. Kadın beni çok sevdiği için ona isim vermemi istedi ben de melek ismini verdim. Daha sonra ise bana her konuda yardımcı olacağını söyledi. Rüyam biraz ilginç olduğu için merak ettim yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada kanatsız uçmak ne anlama gelir

Merhabalar. İnşaallah bu gördüğünüz rüya en hayırlı rüyalardan bir rüyadır. Rüya tabircilerinin çoğu bu rüyaları hayırla, şerefle ve hacca gitmekle yorumlamışlardır.
Ayrıca bu kimsenin itibarı çok olur ve insanlar arasında daima güzel bir isimle anılır.

Bazı alimlere göre bu rüyanın bazı anlamları vardır. Şöyle ki: rüyada uçarak göğe yükselmek kişinin yüksek bir mevkiye gelmesine, bir topluluğa lider olmasına, yakında Hacca gitmesine, yükselmesine, günahlarından kurtulmasına veya hatalarını tekrar etmemesine yorulabilmektedir. Her zaman için en doğrusunu sadece Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Ben rüyamda ucuyordum ama arkamda biri vardı beni o ucuruyordu evin etrafında uctuk sesim çıkmıyordu bağırıyorum sesim çıkmıyordu sonra yatagima yatırdı orda uyandım çok korktum ruyami yanitlarsaniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.