Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek

Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek

Soru

Rüyamdaki asıl anlam ?

Adım Mert , 22 yaşındayım , dün gece yatmaya çalıştım ama uyuyamamıştım içimde büyük huzursuzluk vardı , bir çok sorunlar yaşıyorum ancak kafaya takmamaya çalışıyordum , sabah saat 7 gibi uykuya dalabildim ardından gördüğüm rüya ise beni çok etkiledi ..

Rüyamda İstanbul’da annemin yanındaydım , okulum bitmş askerlik bitmiş kendi halimde annemle beraber geçiniyorduk , ardından kesinlikle tandığıma emin olduğum bir bayan ( benden 3-4 yaş büyük ) benden hoşlandığını duydum , anneme söyledim ve istemediğimi belirttim , bu bayanı gerçek hayatta da tanıyorum ancak konuşmuşluğumuz yok ve şu an hatırlayamıyorum kim olduğunu , annem istemezsen olmaz canım demişti ardından bir evde lavaboya giriyorum ve çok affedersiniz ellerimi yıkarken çöpteki bir şey dikkatimi çekiyor ve açıp elime bir şey alıyorum ve elime aldığım şeyin , o bayanın adet kanının bulunduğu bir pet olduğunu anlıyorum ,ellerime kanı bulaşıyor ve ellerimi yıkıyorum o sırada bir hayal görüyorum ve hayalimde o bayanın beni kendisine bağlamak ve ona aşık olmam için büyü yaptığını görüyorum , arapça bir şeyler okuyor eline bir şeyler alıyor ve bir kuyuya saklıyor , birkaç kişi yardımı ile ve konuşmalarını hayal meyal hatırlıyorum , bu şekilde sana karşı gelemez diyor ve o sırada hayal bitiyor .. ardından ben lavabodan çıkıp annemin yanına gidiyorum ve annem bana hayırlı olsun evladım diyor , ne için diyorum , e artık kısa sürede nikahı da kıyarız anlaşılan çok seviyoruşsun onu diyor ben şaşırıyorum ve telefonuma bakıyorum , telefonumda o bayandan gelen mesajları görüyorum , nedendir bilmem ancak ben de yakınlaşmaya başlıyorum , bir yandan bana yapılan büyünün farkında olmama rağmen kendime hakim olamıyorum hem ona karşı ilgim artıyor hem de bir yandan korkmaya başlıyorum , ardından kendimi o bayanla kendi evinde buluyorum ve birlikte uyuyoruz , rüya içinde tekrar rüya görüyorum ve rüyamda o bayanın tekrar tekrar büyü yaptığını görüyorum ve büyüler benim için yapılıyordu o sırada yataktan sıçrayarak uyandım ve hala etkisindeyim ..

Biraz uzun oldu ancak eğer yorumlarsanız çok sevinirim , eğer yorumlamanız mümkün değilse lütfen nereye başvurmam gerektiğini belirtebilir misiniz şimdiden teşekkürler ..

Cevap

Selamun aleykum. Bu rüya olumsuz bir rüya olarak tabir edilir. Bu çok kere yapılacak ve ders alınmayacak hatalara yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı olumsuz olayların kendisine önceden ayan olacağına ve deyim yerindeyse rüya sahibinin korktuğunun başına geleceğine rivayet edilir. Kişi, iç güdülerinin güçlü olması sayesinde bazı şeyleri önceden hissedecektir diye yorumlanır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada büyü yapıldığının söylenmesi, rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek, rüyada kendisine büyü yapıldığını duymak, kendine buyu yapildigini soylenmesi, ruyada kendisinde büyü olduğunun söylenmesi, ruyada kendisine buyu, rüyada kendisine büyü yapıldığını anlamak

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Surekli ayni ruyayi gormek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar Surekli ayni ruyayi gormek ne demek Soru Hocam selamun aleykum. Ben sürekli eski …

3 Yorumlar

  1. Mrb ben rüyamda ayrıldgım imam nikahlı eşimle telefonda konuşuyordum neden beni bıraktgını soruyordum oda hocaya gttğni ve benim üstümde el bab diye hatırlıyorum ama böyle bir büyünün olduğunu ve benden uzak durması gerektiğini söylüyor sonra hiç tanımadgım bir teyze elinde tesbihle birden yanımda beliriyor senin sesini duydum kızdım sana büyüden kurtul DİE dua etmeye geldim diyor ben ayetel kürsi okudgumu hatırlıyorum bir kere teyzeninde sureler okuduğunu hatırlıyorum işin garibi ben şu an lohusayım ve eşimin ayrılacagnı ve bana dediği sözleri bir hafta önce rüyamda görmüştüm bir hafta sonra aynılarını yaşadım şimdi acaba büyü mü yaptılar bana diye düşünüyorum

    • ayse hanim cok uzuldum ya neden ayrildiniz bende kizim 5 yasindayken ayrildim suan 7 ye gircek cok zor yaa 🙁

  2. Merhaba. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı bazı olayların kendisine önceden ayan olacağına ve deyim yerindeyse rüya sahibinin korktuğunun başına geleceğine rivayet edilir. Kişi, iç güdülerinin güçlü olması sayesinde bazı şeyleri önceden hissedecektir ve tedbirini alacaktır diye yorumlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.