Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada kız bebek görmek

Rüyada kız bebek görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kız bebek görmek

Soru

Rüyamda hamileydim. ama göbeğim iyice şişinceye kadar hamile olduğumu bilmiyormuşum. şaşırıyorum. bebeğin karnımda hareketlerini hissediyorum. dönüyor. ayağına bile dokunabiliyorum. birden karnım balon söner gibi sönüyor tuvalete gidiyorum. koynumdan bebek çıkıyor kıyafetlerimin içinden. bebek kıyafetiyle doğuyor. kız bebek.hemen kucaklayıp sarılıyorum. eşimi çağırıyorum. kucağına alıyor. ama daha göbek bağı var. hemen hemşire bulup geliyor. göbek bağını kesiyor. hemşireye bebek iyimi diyorum.iyi diyor ama durgun bişekilde. bebeğin kafasının arkası çökük gibi geliyor bana.tekrar soruyorum hemşireye. gerçekten iyimi diye. oda diyor başında bi gariplik var diye. sımsıkı sarılıyorum bebeğe.. rüyam böyleydi. rüyayı gördüğüm günün sabahı rüyamdaki hemşireyi servis beklerken gördüm.tanımadığım biri. yorumlarsanız sevinirim..

Cevap

Bir yola çıkmaya o yolda yalnız kalmaya ve yardıma ihtiyaç duymaya delalet eder. Başka bir fikirle harekete geçmeye fakat zamanlamanın da tutmaması nedeniyle kendini beklenmedik bir hal içinde bulmaya bu yüzden telaşa kapılmaya, şaşırmaya ve ne yapacağını bilememeye işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada kız bebek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Surekli ayni ruyayi gormek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar Surekli ayni ruyayi gormek ne demek Soru Hocam selamun aleykum. Ben sürekli eski …

2 Yorumlar

  1. Beyza Nur Bayrak

    Rüyanın nasıl başladığını hatırlamıyorum bi bebek vardı benim bebeğimmiş kanepenin üstündeydi gözleri kapalıydı ve göz kapaklarının üstünde kırmızılıklar vardı. Kız diye biliyorum orda ama tam hatırlamıyorum. Annem bebeği seviyodu ben de onları izlerken gülümsüyordum. Sonra elimde bi süs vardı üstünde doğum tarihleri yazanlardan anneme diyodum ki annemin konuşmadığı bir yengesi var onun kızının oğluyla aynı tarihte 13mayısta doğmamış mı diyorum o da bana diyo ki hayır 28 haziranda doğdu.

    _

    Benim de rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Rüyanın nasıl başladığını hatırlamıyorum bi bebek vardı benim bebeğimmiş kanepenin üstündeydi gözleri kapalıydı ve göz kapaklarının üstünde kırmızılıklar vardı. Kız diye biliyorum orda ama tam hatırlamıyorum. Annem bebeği seviyodu ben de onları izlerken gülümsüyordum. Sonra elimde bi süs vardı üstünde doğum tarihleri yazanlardan anneme diyodum ki annemin konuşmadığı bir yengesi var onun kızının oğluyla aynı tarihte 13mayısta doğmamış mı diyorum o da bana diyo ki hayır 28 haziranda doğdu.

  2. Rüyada kız bebek görmek, alınacak olan bir kısmete işaret olarak yorumlanmaktadır. Bu kısmet, çeşitli şekillerde kendisini gösterecektir. Bulunulan dönemde çok sayıda olayın olumlu sonuçlanması beklenmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.