Dini Soru / Ana kategori / Rüyada kız çocuğu görmek

Rüyada kız çocuğu görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Soru

Bende bir rüya gördüm rüyamda telefonun çaldı ve arayan annemdi kalktim evimde bi kız çocuğu (4 aylık evliyim ama çocuğum yok) 8-9 yaşlarında tuvaletten çıkıyor soruyorum kimsin diye cevap vermiyor sen benim ileride ki kızım mısın diyorum cevap vermiyor gözlerin çok güzel diyorum gene cevap vermiyor sadece gülümsüyor sonra ust kattan kuzenim iniyor (kuzenim bana uzak oturuyor )elinde bi kız bebek masanın ustune bırakıyor ve gidiyor ben bağırıyorum bu kim neden bıraktin nereye gidiyorsun diyorum ses yok sonra telefonum kapanıyor ben geri babamı arıyorum kızım bi şeyin var mı diyor ve ben o sese uyandim.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Rüyan senin için inşaallah meydana gelecek hayırlı ve güzel gelişmelere veya alacağın müjdeli haberlere tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Rüyada kız çocuğu görmek

Soru

Rüyamda bir bebek vardı kız yaralar içindeydi hastalıklı olduğunu söyleyen insanlar vardı ona kimse dokunmuyordu bir tek ben kucağıma aldım herkes bizden kaçmaya başladı benimde hastalıklı olduğumu o çocuğu bırakmam gerektiğini söylüyorlardı ama kıyamadım sonra birden alt tarafı çıplak hale geldi ve yüzümü küçük abdestini yaptı. yorumlar mısınız.

Cevap

Allah rüyanızı mübarek eylesin. Bu rüya sizin için şan, şeref ve izzete işaret eder. Dünyevi olarak ulaşılacak büyük kazançlara yorumlanır. Allah en doğrusunu bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada ayrı olduğu eşini görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada eski nişanlısını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Soru  Rüyamda eski nişanlımı bir dugun galiba orda birdeyiz amcam var kardeşimi almış …

İstihare rüyasında araba görmek

Sponsorlu Bağlantılar Soru İyi günler. Ben istihareye yattım rüyamda açık renkli bi arabaya yöneliyor ama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.