Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada köpek ısırması

Rüyada köpek ısırması

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada köpek ısırması

Soru

Rüyamda küçük bi köpek vardı ben ona yemek verdim o büyüdü ve beni ısırmaya çalıştı

Hocam biz dün bi akrabanın kınasına gitmiştik erkekler ve bayanlar karışıktı kına ve şehir merkezinden çok uzaktaydı daha doğrusu kına köydeydi bizde bilmiyorduk karışık olacağını oraya gidince baya kötü olduk köy oldugu icin ve bi bayan akrabanin arabasiyla geldiğimiz için gidemedik geri sonradan erkekler çıktı bende oynamak için kalkmıştım biraz oynadım oynarken kenarda bi erkeğin oturdugunu ve bana baktığını gördüm bi anda ordan çekilemedim yavas yavaş oynarayak çekildim geçtim oturdum ama bu süreçte malesef o erkek kişisi bana baktı hep oynamami vs hep gördü çok pişman oldum oynamasam ne olacaktı sanki o geve rüyamda birinin beni dövdüğünü gördüm aynı gece diğer rüyamda küçük çelimsiz bi köpek gördüm ben o köpeğe yemek verdim ben yemek verdikçe köpek büyüdü biraz ve kocaman dişleri çıktı dişleriyle elimi ısırmaya çalışıyordu bunları neden gördüm.

Cevap

Dövülmek hayırlıdır iyilik ve güzellik bulmaya delalet eder. Ancak köpek tarafınan ısırılmak ise, yakın bir arkadaşı ya da çok sevdiği ve değer verdiği biri tarafından çok zor ve çok sıkıntılı bir duruma düşürülmesine ve hayat içerisinde yapılan hatalara işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.