Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada küçük yılanlar görmek

Rüyada küçük yılanlar görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada küçük yılanlar görmek

Soru

Selamün Aleyküm, ben 1 hafta’da 3 kere rüyamda yılan gördüm ilk gördüğüm şöyle; ben sokaktayım 3 tane küçük yılan bana doğru geliyorlar bende korkarak arabama biniyorum onları ezmeye çalışıyorum işte orda uyandım ilk rüyam böyleydi. İkinci görüşüm belki ilk gördüğüm rüyadan iki gün sonra rüyamın içinde biyerdeyim tam bilmiyorum ama raflara dizilmiş birsürü yılan var hertürlü renkte ve orda bi çamaşır makinası var onun içine atılmış bikaçtane yılan var elbiselerle beraber yıkanıyorlar makinenin içinde sonra korkarak uyandım. Üçüncu rüyam ben evden çıkıyorum işe gitmek için kapımıza yakın yerde duran bi kutu var kutunun üstünde bi delik var deliğin içinden kafasını çıkarıp duran bi büyük yılan var ve aynı rüyada yılanın yanında dolanan fare ve iki yavru kedi var fare bana doğru geliyorda ama yaklaşmıyor kediler yılanla oyun oynuyor ama rüyamda çok korkuyorum.

Cevap

Aleykum selam. Bütün rüyaların hemen birbiri ile bağlantılı olarak yorumlanabilir. Çevrende iyiliğini istemeyen ve hoş düşünceleri olmayan kimselerin varlığına alamet eder. Yılan kesi ve fare genellikle düşman manasındadır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada küçük yılanlar görmek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.