Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada küflü peynir görmek ne demek

Rüyada küflü peynir görmek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada küflü peynir görmek ne demek

Soru

Selamun aleykum. Hocam dün bir rüya gördüm rüyamda kaşar peyniri yiyordum ama peyniri ağzıma götürdüğümde kaşar da garip bir tat oluyordu kaşar peyniri ağzıma götürürken küf oluyordu ama ben peyniri geri tükürmüyordum eve yiyordum bu sizce nasıl yorumlanmalıdır?

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Kaşar peyniri hayırla yorumlanır ama küflenmesi hayırla tair edilmez. Bunun manası etrafınızda size yakın ve kötülüğünüzü isteyen birisinin olduğuna yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada küflü peynir görmek, rüyada küflü peynir, rüyada küflü peynir yemek, rüyada küflenmiş peynir görmek, rüyada yesil peynir görmek, rüyada yeşil küflü peynir görmek, Rüyamda küflü peynir görmek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Selam aleykum hocam ben ruyamda 1kılo küflenmiş beyaz peynir almış kuflu yerlerı kesip yıyıyorum kocamda at peynir dıyorum. Nasıl yorumlanır?

    Selam aleykum hocam ben ruyamda bır kılo beyaz peynir almış ama hepsi küflenmiş kuflu yerlerı kesip yıyıyorum kocamda bana at dıyorum peynir . Sizce nasıl yorumlanır?

  2. Aleykum selam. Rüya sahibinin uğraşarak elde edeceği güce, zorluklara sabrederek kazanacağı mala ve elde etmek istediği becerilere tabir edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.