Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada kumarda kaybetmek

Rüyada kumarda kaybetmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kumarda kaybetmek

Soru

Rüyamda makineyle kumar oyunu oynuyordum. Yanımda da bir arkadaş vardı. İlk başta kaybedeceğimi sanarken nasıl olduysa yüklü sayılabilecek para kazandım. Ama iş burada daha karışık bir hal aldı, kazandığımı ilk başta fark etmediğim için bir tuşa yanlış basarak kazandığım parayı alamadım yani makineyi kullanmayı bilmediğim için parayı kaybettim.

Cevap

Selamun aleykum. Bu rüya sahibinin kendi elleriyle yapacağı hatalara yorumlanır. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmamanızdan kaynaklanan hatalardan dolayı çekilecek olan skıntılar manasına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada kumarda kaybetmek, rüyada kumar, rüyada kumarda para kaybetmek görmek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. s.a. ben rüyamda inacsız bir arkadaşimla mac serediyorum iddaa oynamişim maçta skor 1 0 iddaam kaybediyor ben tam kuponu yırtacakken inacsiz arkadaşim dur yırma macın skoru 1 2 olcak diyor 90 dakika nerden biliyorsun diyorum oda cc Allah utala soyledi diyor mac gercekten 1 2 biti nasıl olabilir boyle birşeyu derken garipden bir ses geliyiyor sen benim varlıgımdan şupelisin bak senle konuşuyorum var olduguma şimdi inan diyor… ruyamı yorumlarsınız sevinirim

  2. Aleykum selam. Bu rüyayı gören kişi yada görülen kişi için Allah yolunda makbul olmayacak bir takım işlere karışacak manasında yorumlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.