Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada kurban eti yememek

Rüyada kurban eti yememek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kurban eti yememek

Soru

Hocam Selamın aleyküm. Dün dua ettikten sonra bir rüya gördüm. Memlekete gitmişiz ve evde kurban eti var annem herkese et kaynatmış ve ben et yenirken başka bir yere gitmişim geldiğimde benim payımı abim yemiş olduğunu öğrendim ama bu ben masanın üzerinde ne varsa duvara attım kırdım. En son attığım bardak kırılmadı ve hemen duvarın yanında kız kardeşim elbise dolabıyla uğraşıyor bu olanları babam yatarak dinliyordu ev telefonuyla abimi aramak istiyorum benim etimi neden yedin diye ama ev telefonunun tuşları basmıyordu. Hocam bu rüya nasıl yorumlanmalıdır?

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu rüya yaşamış olduğunuz sıkıntılarınızı ve sorunlarınıza işaret eder. Kurban eti görmek borçtur veya maddi sıkıntılardır. Bazende bu rüya hayal kırıklıklarına tabir edilir. Olmasını ümit ettiğiniz şeylerin olmamasından dolayı üzüntülerinizin olduğuna yorumlanır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.