Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir

Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ölmüş birini görmek

Soru

Rüyamda benim düğünüm oluyor gibi görüyorum.yalnız düğün bizim evde değil komşumuzun evinde oluyo ama o ev bizimmiş gibi görünüyo rüyamda. düğün müziği eğlencesi dışarda yaşanırken ben evin içinde misafirlere yatak sermek istiyorum fakat bütün odalar ve salonda bebekler uyuyor.bide kuzenimin 2 yaşlarındaki çocuğunu uyutmaya çalışıyom ben.o arada da rahmetli babaannem kapıdan içeri giriyor ve benden ona bir yatak sermemi istiyo.kırmızı döşekli bir yatağa uzanmasını söylüyorum.yatağa giriyor o arada da elindeki cayı içip bitirdikten sonra boş bardağı pencereye koymak için uzanıyo.pencerede de bir kac tane boş çay bardağı daha duruyor. Bir tane su bardağı kırılmış.babaannem bana kırık bardağı atmam için uzatıyor.dışarı çıktığımda polis ve jandarmalar oynuyorlar.teyzem ve kardeşim bahçe kenarında oturuyolar.bi anda bizim evin kapısının önünde yün yığınlarından geçmeye çalışıyorum.yünlerin üzerinden atlarken uyandım.şimdi nişanlım benim için hayırlı mı değil mi lütfen yorumlayın şimdiden teşekkürler.

Cevap

Rüyada ölmüş olan birisinin görülmesi genelde hayır olarak yorumlanmıştır. Ömrün uzunluğuna, hayırlı haberlerin alınacağına ve maddi anlamda bolluğa kavuşacağına işaret ettiği söylenmektedir. Ölmüş olanların görülmesinin hayırlı olmasının nedeni onların artık hakikat aleminde olmalarından dolayıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada kerpiç duvar görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.