Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada ölüm haberi almak ve ağlamak

Rüyada ölüm haberi almak ve ağlamak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ölüm haberi almak ve ağlamak

Soru

Selamun aleykum..

Benim erkek arkadaşım da köpek kisti var hocam ve ameliyat olacak Allahın izniyle hayırlısıyla bu ay sonun da ve ben bir rüyamda küs olduğum bi arkadaşımla onun ölüm haberini alıp ağlıyordum arabadayım ve uçaga binip küs olduğum arkadaşımın memleketine gidecekmişim helallik alamadım diyorum. Ama ilk erkek arkadaşım vefat etmiş gibi ona ağlıyorum sonra o arkadaşıma ağlıyorum garip bir rüyaydı.

İkinci rüyam erkek arkadaşım benim yanımda ki bir kız arkadaşıma sarkıntılık yapıyor gibi sonra anlıyorum ki beni aldatıyor ve bu en son gördüğüm rüya ise erkek arkadaşımla biz yürüyoruz ve bir köpek aramıza giriyor ben de köpekten korkarım erkek arkadaşımın elini bırakıp sağa doğru kaçıyorum köpeğin sahibi bir kız tasması ile köpeği gezdirirken aramıza giriyor köpek sonra erkek arkadaşım bir şey söylüyor kız erkek arkadaşıma saldırıyor köpekle göz göze geliyorum ama bişe yapmıyor ben de kızın erkek arkadaşıma saldırdığını görünce kıza saldırmak için gidiyorum yutmaya çalışıyorum o an da uyandım ben normalde çok rüya gören biri değilim ama ardı ardına olunca çok merak ettim lütfen yardım edin bunların anlamı ne?

Cevap

Aleykum selam hanım kardeşim. Allah hakkınızda rüyalarınızı hayr eylesin inşaallah. Birinci rüyanız olumsuz manaya işaret eder. Çekeceğiniz çeşitli sıkıntılara ve zorluklara yorumlanır. Bir dönem bu sıkıntılarla uğraşacağınız manasındadır ama en sonunda bu dönemin geçeceğine de işaret eder. İkinci rüyanız ise daha önce de açıkladığımız gibi size düşman olan ve iyiliğinizi hiç istemeyen gizli birine işaret eder. Elbette her rüya tabir edildiği şekliyle kesin çıkacak diye bir garanti bir şey yoktur. En doğusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada ölüm haberi alıp ağlamak, rüyada ölüm haberi almak ve ağlamak

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.