Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada ördek yumurtası görmek ne demek

Rüyada ördek yumurtası görmek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ördek yumurtası görmek ne demek

Soru

Rüyamda ben evliyim fakat annemin evine yani bekarken oturdugum eve gitmişim camdan dışarı bakıyorum ve aşagıda bahçede tavuk ve ördek yumurtaları görüyorum komşumuzun tavukları ve ördekleri yumurtlamış komşumuzu çagırıyorum geliyor ve yumurtaları topluyor. Bende bahçeye yanına iniyorum benim avucuma 1 tane ördek yumurtası koyuyor çok büyük bir yumurta 2 avucuma ancak sığıyor. sonra yumurtaya bakıyorum kocaman üstü şeffaf üsten yumurtanın içini görüyorum ve içinde yan yana yatan 3 tane erkek bebek var çok güzeller sonra ben diyorum ki benim 3 tane erkek ördeğim olacak benimkiler yumurtlamayacak diyorum ve sabah olmuş uyandım.

Cevap

Merhaba. Bu rüyan çok net çok açık bir rüyadır. Erkek evlat sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada ördek yumurtası görmek başta evlat sahibi olmaya işaret ederken ayrıca sanatkâr kimseye de işaret eder. Rüyada ördek yumurtası görmek sadece iyi şeylere ve iyi kimselere değil fesat ve dedikoducu kimselere de işaret etmektedir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada ördek yumurtası görmek, rüyada ördek, ruyada ordek yu

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Hayırlı günler hocam, rüyamı tabir edebilir misiniz?Göl veya nehirde tam hatırlayamıyorum hangisi ama sürü halinde beyaz renkte yüzen ördekler vardı.En arkada olan ördeklerlerden biri sürüden ayrılarak başka tarafa doğru gidiyordu.Ben de durumu böyle görünce halamı arıyorum ve halamdan şöyle bir cevap alıyorum; az kaldı.Bu rüyanın manası nedir?Allaha emanet olun.Teşekkür ederim.

    • Hayırlı günler. Bu rüya şansın ve istikbalin açık olduğu anlamına gelir. Rüyada ördek gören kişinin rızkı çoğalır, kazancı artar. Rüyada ördek görmek hayırlı kısmet olarak da değerlendirilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.