Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada otobüse binmek

Rüyada otobüse binmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada otobüse binmek

Soru

Hocam ben rüyamda otobüsle bir yere gittim sonra oradan dönerken gene otobüse bindim otobüste tek ben vardım. Sonra şoför birden hızlandı farklı yola döndü nereye dedim bi arkadaşıma uğricam dedi sonra araba o kadar hızlı giderken birden otobüse bi köpek atladı ben abi köpek var dedim oda iner dedi köpek büyük ve sarıydı. Sonra durdu indi bana baktı abi ben burada kalayım dedim gitti o. Sonra otobüs normal arabaya döndü ama farkında değilim birden etrafıma insanlar toplandı arabanın camından benim yanımdaki eşyaları alıyorlardı ben camları kapadım kapıyı kilitledim. Hocam bunun anlamı var mıdır söyler misiniz?

Cevap

Merhaba Elif kardeşim. Bu rüya genel manada korku ve endişelerine işaret eder. Ayrıca otobüsle zorlu bir yolculuk yapan kişinin bazı işleri bozularak sıkıntı yaşanır. Kolay ve rahat bir şekilde yolculuk eden ise korktuğundan emin olur ve yaşadığı üzüntüler varsa hepsi sona erer. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

3 Yorumlar

  1. rüyalara inanılır mı hocam ? bazıları çıkıyor çünkü. inanmak günah mıdır ?

  2. hocam şimdi gerçekten çok kafam karıştı ya. ben otobüsteydim tek başımaydım kimse yoktu ben ve şoförden başka ama korkuyordum yani farklı yöne dönmüştü öyle bişeydi ondn yani. ve de inanmak günah mı acaba

  3. Rüyalar kesin değildir. Ama sahih ve sahih olmayan rüyalar vardır. Her zaman rüyaları hayra yormak sünnettir. Rüyalar çıkabilir. Rüyalar ve rüyaların tabir edilmesi kuranda vardır ve haktır. İnanmak günah değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.