Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada peygamber efendimizi kabede görmek

Rüyada peygamber efendimizi kabede görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada peygamber efendimizi kabede görmek

Soru

İyi günler efendim. Ben eşimden boşanıyorum. Sıkıntılı bir süreçteyim yatsı namazımın ardından abdestli yattım ve rüyamda kabedeyim içinde bembeyaz bir oda var ve ben odaya giriyorum odanın içi 3 4 tane yeşil demirden ranzalar var. eşim siyah takım elbise giymiş ayakkabısını bağlıyor. Ben ranzanın birinin üzerine çıktım oğlumun yatağı imiş yanı da o peygamber efendimiz duruyor yatağın başında. Eşim gel diyor gelmem diyorum peygamberimiz var buradan çıkmam diyorum bana tokat atıyor eşim ve duvarı yıkıp gidiyor. Ben efendimizle göz göze iken uyandım. Sizce ne anlam taşıyor. Teşkkürler.

Cevap

Hayırlı günler hanım kardeşim. Bu öyle bir rüyadır ki yorumlamaya gerek yoktur. Bu açık ve net rüyalardandır. Eğer bir karara niyetlenmisen bu kararında olan haklılığına işarettir. Peygamberi görmek ve peygamberi tercih etmek senin için müjdedir ve inşaallah çok kısa bir süre içerisinde sıkıntılarından kurtulacaksın. Allah yardımcın olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.